Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Starbucks VIA® Ready Brew, rozpustné kafe, jenž přináší stejnou chuť, jako šálek čerstvě připravené překapávané kávy

Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EATStarbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EATStarbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT

Kavárny Starbucks, jinak správně Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT),  letos slaví 5. výročí působení na českém trhu. V období od otevření první pobočky na Malostranském náměstí v lednu 2008 se této společnosti podařilo proniknout na trh v dalších 13 lokalitách, z toho 12 je rozmístěno po Praze a jedna kavárna byla v loňském roce otevřena v Ostravě. Starbucks i v nadcházejících letech plánuje regionální expanzi.

Právě nyní aktuálně představuje své jarní novinky.

Starbucks VIA® Ready Brew

Více než 20 let hledal Starbucks způsob, jak zaručit zákazníkům kvalitní kávu Starbucks v rozpustné formě. Výsledkem je nová káva Starbucks VIA® Ready Brew, která má skvělé aroma, tělo a bohatou chuť, jíž zákazníci očekávají od čerstvě připravené překapávané kávy Starbucks. Tato nová káva je vyrobená z nejkvalitnějších kávových zrn 100% arabica a je upražena a připravena dle standardů společnosti Starbucks, takže zákazníkům přináší stejně vysokou kvalitu, na kterou jsou už více než 40 let u Starbucks zvyklí. Nápoj lze připravit velice jednoduše, a to přidáním 180 ml teplé, nebo studené vody, nebo mléka, do šálku s kávou Starbucks VIA® Ready Brew, záleží jen na chuti a preferencích zákazníka. Tento nový produkt byl pojmenován podle starého italského slova “via”, které je označením pro “cestu”, takže je ideálním názvem pro kávu, kterou si zákazníci mohou vychutnat kdekoliv na cestách. Tento název je také odkazem muže jménem Don Valencia – přítele, partnera a kreativního génia Starbucks, který stojí za tímto produktem. Don zemřel v roce 2007 a VIA obsahuje první a poslední dvě písmena jeho příjmení. 

Starbucks VIA® Ready Brew bude na českém trhu dostupná v podobě káv Veranda (Blonde Roast), Colombia (Medium Roast) a Italian Roast (Dark Roast) vždy v balení po 12 kusech za cenu 190 Kč.

V novinkách samozřejmě nechybí nové nápoje, zrnkové kávy, krásné hrnky i zákusky. Já osobně, ač jsem nadšenou sběratelkou hrnků,  se ovšem velmi těším právě na rozpustnou kávu. A co vy?

Nejčtenější články z rubriky Letem světem:

 1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
 2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
 3. Jak se připravit na jaro
 4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
 5. Kateřina Protivínská se vdala
 6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
 7. Co zabalit na dovolenou?
 8. Tipy na hudební dárky 2008
 9. Jak být krásná v létě
 10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 11. Yankee Candle: Nejkrásnější vůně ukryté v nejoblíbenějších svíčkách na světě
 12. Češi získali zlatou medaili na mistrovství světa ve stepu
 13. Veselé Velikonoce s Tchibo
 14. Soutěž Dívka České republiky jde do finále
 15. Fitness novinky pro leden 2012
 

text: MM – 16. 03. 2013, 14.01:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist