Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Sportovní i odpočinkové léto 2012

Novou, v pořadí už osmou knihu plnou neotřelých zážitků ze zákulisí velkých světových sportovních akcí pokřtil populární televizní komentátor Jaromír Bosák, www.jaromirbosak.czKofola přináší ergonomicky tvarovanou 1L láhev, která je vyrobena tak, aby co nejvíce vyhovovala dobrodruhům a cestovatelům, navíc je tu novinka Kofola s Guaranou. •	Lime Mint Frappuccino® Blended Juice Drink – osvěžující nápoj připravený z čerstvých limetek a máty umixovaný s ledem, který je v nabídce pouze toto léto

Pro více informací najeďte vždy myší na obrázek. 

Něco navíc: Nová kavárna Starbucks se nachází na I. P. Pavlova v Praze 2 a je vůbec první kavárnou Starbucks v této čtvrti. Design kavárny, nazvaný Heritage, je inspirován konceptem tradičních kaváren a kombinuje historickou atmosféru s moderní funkčností.  Kavárna nabízí přes 50 míst k sezení a bude otevřena denně od 6:30 do 22:30. Bezdrátové připojení k internetu zdarma bude k dispozici všem hostům kavárny, tato služba je nabízena ve všech kavárnách Starbucks v České republice. Kavárna je situována u důležitého dopravního uzlu se skvělou dostupností pro zákazníky cestující městskou hromadnou dopravou. Uvidíme se tam?

P.S. Při příležitosti otevření poděkovali partneři Starbucks společnosti AVON Cosmetics za realizaci projektu AVON – Pochod proti rakovině prsu, který kavárny Starbucks pravidelně podporují v rámci svých komunitních aktivit. Během tohoto ročníku se pomocí dobrovolného prodeje kávy podařilo pro konto proti rakovině prsu vybrat 76 000 Kč.

Nová kavárna Starbucks se nachází na I. P. Pavlova v Praze 2

Nejčtenější články z rubriky Letem světem:

  1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
  2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
  3. Jak se připravit na jaro
  4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
  5. Kateřina Protivínská se vdala
  6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
  7. Co zabalit na dovolenou?
  8. Tipy na hudební dárky 2008
  9. Jak být krásná v létě
  10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 

27. 07. 2012, 19.14:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist