Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Originální vánoční dárek, který určitě potěší

Vánoce jsou skoro za měsíc. Pokud přemýšlíte, jakým dárkem potěšíte své drahé polovičky, máme pro vás zajímavý a velmi PRAKTICKÝ tip - Philips ZOOM.

Jedná se o ordinační bělení zubů přinášející osvědčenou a bezpečnou metodu, která je zároveň díky obohacenému složení gelu o látky snižující citlivost zubů i velmi jemná a šetrná. Philips ZOOM využívá bělicí gel s 6% koncentrací peroxidu vodíku v kombinaci s novou bělicí LED lampou Philips ZOOM WhiteSpeed. Světlo lampy aktivuje bělicí gel, zvyšuje účinnost procesu bělení a umožňuje tak dosáhnout okamžitých výsledků. Bělení zahrnuje 4 patnáctiminutové cykly, během nichž lze docílit vybělení až o 6 odstínů.

Originální vánoční dárek, který určitě potěší

Pokud nechcete volit ordinační bělení, nabízí Philips ZOOM i sady pro domácí, světlem neaktivované, bělení zubů Philips ZOOM DayWhite nebo Philips ZOOM NiteWhite. Oba přípravky se aplikují pomocí na míru vyrobených nosičů, přičemž první aplikace je realizována pod dohledem zubního lékaře, zbylé aplikace může pacient provést sám. Sada DayWhite je určena pro 15-30 minutovou aplikaci dvakrát denně. NiteWhite se používá během noci po dobu 4-6 hodin. V obou případech se výsledek v podobě krásného bílého úsměvu dostaví za 1 až 2 týdny.

Originální vánoční dárek, který určitě potěší

Ordinační bělicí systém Philips ZOOM je k dispozici například na zubních klinikách AmbiCare, DentalCare, Mediestetik, DesignDent. Sady pro domácí bělení Philips Philips ZOOMZOOM DayWhite a Philips ZOOM NiteWhite jsou taktéž k zakoupení ve stomatologických ordinacích. Ceny bělení se liší podle ordinace a pohybují se mezi 7 000 – 12 000 Kč za ordinační bělení a 3 000 – 4 000 Kč za domácí bělení.

 

 

 

13. 11. 2014, 08.59:50

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist