Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Bezpečné domácí bělení zubů díky Philips ZOOM

Všichni víme, že pití oblíbené kávy, čaje, červeného vína zanechává v průběhu času na zubech své následky – dochází postupně k tomu, že zuby žloutnou a tmavnou.

Pokud se nechcete hned vydat do ordinace na profesionální bělení, můžete využít revoluční domácí bělení zubů. Philips ZOOM totiž nabízí produkty pro domácí, světlem neaktivované, bělení zubů.

Jedná se o sady Philips ZOOM DayWhite nebo Philips ZOOM NiteWhite. Oba přípravky se aplikují pomocí na míru vyrobených nosičů, přičemž první aplikace je realizována pod dohledem zubního lékaře, zbylé aplikace může zájemnce o bělení provést sám.

  • Sada DayWhite je určena pro 15-30 minutovou aplikaci dvakrát denně. NiteWhite se používá během noci po dobu 4-6 hodin. V obou případech se výsledek v podobě krásného bílého úsměvu dostaví za 1 až 2 týdny.

Domácí bělení Philips Zoom DayWhite a NiteWhite jsou jediným systémem domácího bělení, který v sobě kombinuje sílu ACP (amorfní kalcium fosfát), dusičnanu draselného a fluoridu, čímž nabízí nesrovnatelnou ochranu zubní skloviny a úlevu citlivým zubům. Pro zachování maximálního účinku gelu jsou reakční látky uchovávané odděleně v patentované duální stříkačce a k jejich smíchání dochází až v okamžiku aplikace. Výrobky obsahují maximální možnou koncentraci, kterou není třeba uchovávat v lednici a která zároveň splňuje regulaci EU.

Co je důležité pro uchování krásného bílého úsměvu:

I po domácím bělení je pro udržení krásného bílého vzhledu zubů velmi důležitá komplexní a pravidelná péče o chrup a ústní dutinu. Přestože proces bělení zubů lze opakovat, je důležité pro maximalizaci bělícího efektu omezit kouření a konzumaci kávy, čaje a červeného vína.


Sady pro domácí bělení Philips ZOOM DayWhite a Philips ZOOM NiteWhite je možné zakoupit po předchozí konzultaci ve stomatologické ordinaci například v rámci AmbiCare Clinic v Praze Šeberově (www.ambicare.net). Ceny jednotlivých sad si určují ordinace a pohybují se od 2 000 Kč do 4 000 Kč. Více informací k dispozici na www.philips.cz/ZOOM

Bezpečné domácí bělení zubů díky Philips

 

08. 06. 2014, 23.11:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist