Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Olga Šípková na Listerine wellness marathon 2009

Akce LISTERINE WELLNESS MARATHON 2009 je určena široké veřejnosti. Každý bez ohledu na věk, váhu a pohlaví si zde přijde na své! Návštěvníci této výjimečné akce si budou moci vybrat celkem z 24 lekcí v podání špičkových lektorů a instruktorů, mezi něž bude patřit i mistryně světa a legenda českého aerobiku Olga Šípková.

A co o této jedinečné akci a o wellness jako takovém říká sama Olga Šípková?

Wellness marathón vnímám velmi kladně, tak jako i jiné sportovně rekreační akce, které vybízejí lidi ke zdravému pohybu a k aktivitě vůbec. Pro mě jako pro lektora je to speciální ojedinělá akce, výzva, jak motivovat, zaujmout a uspokojit tak obrovský dav. Těším se na atmosféru a na to, jak spolu s těmi tisíci nadšenými dušičkami vytvoříme souznění v podobě skvělého pohybu.

V posledních letech se téměř výlučně věnuji tanečnímu aerobiku, jak v prostoru tak třeba i na stepech. Bavím mě neustále něco vymýšlet, choreograficky ztvárňovat, ale neustále vycházím ze základních kroků aerobiku s čitelnou metodikou.  Velmi mě v tomto ovlivnil před asi 10 lety můj choreograf, Brazilec, Marcio de Oliveira. Nikdy jsem však nikoho nekopírovala, vždy jsem šla svou cestou. Líbí se mi, jak lidé v tomto mém pojetí tanečního aerobiku zjišťují, co vše se dá naučit a co se v nich schovává a pokud chodí běžně na aerobik, nemají se zvládnutím lekce problém. Takže odpověď - dance aerobik v mém vlastním pojetí.

Wellness, dělat spoustu dobrého pro sebe. Pro své fyzické a duševní zdraví, což je velmi provázané. Myslím, že lidé v tomto směru dělají velké pokroky. Díky bohu pro nás, majitele fitcenter, propagátory zdravého života, kteří tím pádem máme stále velké pole působnosti. Se společníky jsme za poslední 3 roky otevřeli nová centra a stále přibývají noví klienti a to všech věkových kategorií a mohou si u nás všude vybrat z pestré nabídky stylů. Více se můžete dozvědět na našich stránkách www.sipkova.cz.

Samozřejmě i já, člověk, který je každý den s lidmi v tělocvičně, vím, že tento pojem se rozprostírá v mnoha oblastech našeho zdravého života. Existuje mnoho druhů rekreačního sportování, regeneračních center, je spousta aktivně relaxačních možností. Záleží jen na každém z nás, abychom si vybrali a pracovali na svém zdraví a tudíž na úspěšné budoucnosti. 

 „Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici.“ Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 390,-Kč do 15.4, poté za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s.

 

20. 03. 2009, 20.07:11

Přečtěte si také

Nápovědník Olgy Šípkové

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist