Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nobilis Tilia letos slaví 20 let!

Dne 2. září 2014 proběhla v Praze tisková konference, na které společnost Nobilis Tilia představila svou novou převratnou pečující řadu s vůní lípy, a tak vlastně i oslavila 20 let na trhu.  A protože výrobky dané firmy patří k mým oblíbeným,  zvlášť úžasný krém s růžičkou, ráda bych vám  zde o ní  napsala pár slov.

Příběh Nobilis Tilia se začíná psát v roce 1994 a stojí za ním PaeDr. Zbyněk Šedivý (všem, kteří mají rádi hrátky s přírodními vůněmi, doporučuji jeho knihu Praktická Nobilis Tilia letos slaví 20 let!aromaterapie). V roce 1996 stojí Zbyněk Šedivý také u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a pomáhá s koncepcí prvního odborného vzdělávacího zařízení v oboru u nás - Institutu Aromaterapie. Od roku 2002 je čestným členem Středomořské asociace fytoterapeutů se sídlem na Farmaceutické fakultě v Montpellier ve Francii. Během svých cest po Francii studuje siličnaté rostliny, podmínky jejich pěstování a možnosti využití.

Společnost Nobilis Tilia klade velký důraz na kvalitu surovin a vyhledává poctivé přírodní zdroje. Intenzivně se také věnuje vzdělávání a osvětě v oblasti aromaterapie. Jako první na našem trhu uvádí éterické oleje v BIO kvalitě pod českou značkou.

Začátkem roku 2005 zahajuje svoji činnost také občanské sdružení Nobilis Tilia, které přebírá vzdělávací a osvětovou činnost a péči o projekt bylinných zahrad.  Bylinná Zahrada Dobra je od svého založení koncipována jako permakulturní s antroposofickými principy biodynamického zemědělství.

Vlastní vývoj nových výrobků je založen na propojování nových poznatků o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Za vývojem nových výrobků i zdokonalování těch stávajících stojí vývojové oddělení, v němž vznikají nové receptury a výrobky špičkové kvality. Zatím posledním přelomovým technologickým počinem nejen v českém, ale dokonce evropském měřítku je unikátní receptura čistě přírodního krémového základu – mikroemulze, díky níž se krémy výrazně lépe vstřebávají i do nejhlubších vrstev pokožky a účinné látky se tak dostanou přesně tam, kde je pleť potřebuje.

 

03. 09. 2014, 08.32:06

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist