Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Jak mi Nutrend zvětšil kalhoty

Celkem normálně jím a hýbu se, takže se nijak významně nesleduji a nepřevažuji. Mám období, kdy jsou mi moje oblíbené kalhoty tak akorát, ale z dobré pohody mě nevyhodí ani zjištění, že moje oblíbené kalhoty jsou mi tak trochu těsné.

Panika nastává v okamžiku, kdy se do svých kalhot tak trochu nevejdu, jako před nedávnem. Kvůli ztrátě zaměstnání jsem ztratila část pohybu a než jsem ho nahradila, začala jsem připomínat Věstonickou Venuši.

Do toho přišla výzva od Marcely Macákové z Aerobic.cz na testování výrobků Nutrend. Přiznám se, že nejsem příznivce různých potravinových doplňků a náhražek normálního jídla, ale protože Nutrend znám jako zavedenou firmu, šla jsem do toho. (Hlavně taky proto, že se to nemusí vařit).

Objednala jsem si CARNITINE 1000 a koktejl T-MEAL FRUITY. Krabice, která mi dorazila, obsahovala ještě tyčinky T-MEAL FRUITY (asi abych nepošla hlady) a láhev na vodu. Růžovou :-)

Lenka (uprostřed) na Litex Aerobic Show

Byla jsem celá žhavá to ochutnat, takže jsem se vrhla na tu tyčinku. Dočetla jsem se, že obsahuje jedinečný zdroj vlákniny, tzv. rezistentní škrob Hi-Maize®.  Konzistencí mi připomínala sójový suk a na jazyku mi po ní zůstávala taková „škrobová příchut“, přestože tyčinka byla kávová či malinová. Upřímně, na chuť teda nic moc… Ale svůj účel splnila, sice se doporučuje jako svačinka mezi hlavními jídly, jedla jsem ji ale hlavně večer po cvičení. To mívám hlad a touhu plenit lednici, kde se díky manželovi nachází vždycky něco dobrého, ale takhle jsem ošálila svůj žaludek tyčinkou s nízkým obsahem cukrů a vyšším obsahem bílkovin a hlad mě přešel.

Koktejl T-meal fruity se také doporučuje jako svačinka anebo jako malý oběd. Zvolila jsem variantu oběda obden a místo vody jsem častěji použila mléko. S mlékem byl určitě chutnější, zvlášť ta banánová verze, ve spojení s vodou byla jeho příchuť hodně „umělá“.

Testování spalovače Carnitine 1000 bylo nejjednodušší, malou lahvičku jsem do sebe otočila vždycky před cvičením. V monodóze je 25 ml s docela dobrou pomerančovou příchutí. Protože se na webu Nutrendu píše že CARNITINE 1000 je vhodný ke kombinaci s dalšími produkty pro podporu spalování tuků, jako jsou kofein či synefrin, jednou jsem před odchodem do fitka zapila Cartitine kávou. Nedoporučuju! Nevím, jak to působí na jiné, ale já si místo urychlení spalování tuků urychlila tvorbu a odchod moči.

Ovšem výsledek testování byl omračující! Zvětšily se mi kalhoty! Už jsou mi zase jen trochu těsné. Věřím, že kdybych při testování více přemýšlela nad kombinací produktů a běžného jídla a více se zaměřila na pravidelnost stravy, která je v mém rozlítaném životě opravdu obtížná, kalhoty by mi možná dokonce spadly.

Nebude nějaké další testování? Hlásím se!

 

04. 01. 2014, 15.53:27

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist