Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Lenka Šnajdrová: Reebok Wellness Marathon 2014

Na Reebok Wellness Marathon jsem jela už počtvrté, takže mám s čím srovnávat. S potěšením konstatuji, že každý rok je akce lepší, co se týče organizace, a v programu si každý vybere svoje oblíbené cvičení. Letos se poprvé objevila moc pěkná vychytávka – fotostěna, na kterou mohl každý napsat, koho by chtěl vidět na stage příští rok 6.6.2015!

Brána O2 areny se otevřela v 9.00 a ihned začaly dovnitř proudit davy, plocha se hodně rychle zaplnila. Program začínal až v 11, takže bylo dost času na uložení tašky do úschovny a někdo stihnul i korzo po obvodu haly a prohlídku stánků.

European Beto Team s DJ Elierem nastoupil v plné síle a rychle zvedl účastníkům tep.  Stage uprostřed byla výborná, a na rozdíl od minulého ročníku se obraz na velkých LED obrazovkách nezpožďoval, takže kdo úplně dobře neviděl na podium, měl dobrou alternativu.

Reebok Wellness Marathon

Oficiální fotogalerie: Reebok Wellness Marathon 2014

Zumba Masterclass s Beto Perezem a jeho doprovodným týmem měla švih, musím vyzdvihnout zejména naši ZES Danielku Čavojec Česnekovou, která ze sebe vydala tolik energie, že jsem ji cítila i na druhém konci sálu. Vůbec všichni čeští a slovenští prezentéři zapojeni do European Beto Teamu nebo cvičící přímo s Betem byli úžasní a směle mohou vystupovat po celém světě. 

Během Piloxingu jsem si odskočila na oběd a cvičení sledovala z restaurace. Piloxing mě prostě nebere, ale musím uznat, že Viveca je skvělá šoumenka (nebo spíš šouwomenka) a kromě výborně předvedeného cvičení dokáže strhnout dav.

Alejandra Angula už u nás netřeba představovat, z více stran jsem slyšela, že lidi jeli na maraton hlavně kvůli němu. Jeho choreografie mají šmrnc a jednoduše baví! Cvičební plocha byla opět nabitá a stejně jako každý rok na ní překážely hromádky s ručníky, vodami a tašky! Pokud by organizace dovolila, navrhla bych úschovnu tašek nahoře a lidi pouštět na plochu jen bez tašek, protože někdo se prostě nepoučí!

Moc jsem se těšila na Tinu a Dennise Thomsenovi a jejich Masala Bhangru. To je cvičení, které jsem ještě neviděla, nevyzkoušela a v ČR bylo snad k vidění dokonce poprvé. Bohužel jsem byla nakonec zklamaná, celá lekce mi přišla, jak se hezky česky říká „na jedno brdo“.  Tím samozřejmě nechci říct, že Masala Bhangra je špatný program, hodně lidí cvičilo a bylo vidět, jak si to užívají… Jen mě osobně se nějak Tina s Dennisem netrefili do vkusu.

Roman Ondrášek, Lenka Velínská a aerobic na Wellness Marathon patří, jako vždycky byli skvělí. Z mého pohledu by si aerobic zasloužil větší prostor, ale čas bohužel není nafukovací, více prezentérů se do jednoho dne nevejde.

Celá akce končila stejně jako loni pěknou tombolou, dlouhou frontou na fotografii s Betem a nebo s Vivecou, a programem na střeše OC Harfa. Afteparty na střeše byla opravdu fajn, i proto, že počasí byl hodné a vylezlo sluníčko.

Reebok Wellness Marathon se propaguje jako největší aerobic – fitness – dance párty v Evropě. Právem!

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

07. 06. 2014, 18.21:42

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist