Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jitka Kaigl Václavíková: Nepostradatelní 2015

Sobota 7. listopadu cca 5 hodin ráno. Sprintuji na autobus ve tmě a mrholení. Vlezlé počasí. Fuj. V busu jsem vyhrála „dokonalého“ parťáka na sedadlo vedle mě. Ne zrovna vábný začátek dne. Ale co mě čeká? To je malinko záhada. Vydávám se na akci, která se avizovala rok předem a během roku moc informací na povrh nevyplulo. Přesto se těším.

www.nepostradatelni.cz

Přicházím s lehkým zpožděním. Na podiu již řádí první část našich Nepostradatelných – neoddělitelná trojice Vláďa Valouch, Kuba Strakoš a David Holzer. Lekce měla být dle programu pojata „jako“ warm-up show. Kdo by čekal klidné rozehřátí, je na omylu. Kluci celou lekci jeli na plné pecky. Nešlo zůstat v klidu a šetřit se.

Během krátkého odpočinku spočinuly naše zraky na vystoupení dětské Hip Hop skupiny Top Secret. Malí ďáblíci v roztomilých kostýmech uměli pěkně provětrat podium.

Druhá lekce patřila organizátorovi celé akce – Davidu Hufovi a jeho Kickbox aerobiku. Davidův nevinný úsměv a jen pár pohybů rukama na začátek. Přidáme nožky, otočíme, zrychlíme do tempa a spojíme do choreografie. K tomu jen pár jeho slov: „... běž, běž, běž... „ Tričko totálně durch a endorfiny pracují o sto šest.

Během vystoupení sportovního aerobiku dívčího tria pod záštitou Kuby pod podiem nervózně přešlapuje Vašek Krejčík. Přichází na řadu s Energy Dance. Naladí úsměv a vbíhá na podium. Guru powerjogy po dlouhé době v aerobikovém rytmu. Jednoduchá taneční choreo na skvělou hudbu a obrovský vzestup energie v celé hale. Bylo to cítit ve vzduchu všude kolem! To vše dokáže Vaškův úsměv a motivace : „...a když nevíš  co, něco si tam dej... „

Pauza na oběd. Ideální čas na odpočinek, doplnění energie a omrknutí stánků partnerů akce: 3D Fitness, Nutrend, Natur house, Avon, Koučink centrum a Salming.  Všude samé úsměvy, pozitivní nálada a očekávání co bude dál.

Poslední člen Nepostradatelných přebírá pomyslné žezlo: Daniel Müller. Úchvatné entrée a Danovo „... snad to vyjde... „. Vyšlo naprosto luxusně! Finálovky = roky písní na přání cvičenců „...rok dopředu nebo dozadu?“ Dan je komik - umí svou lekci „prodat“. Neuvěřitelné grimasy a pohyby rukou -  hotové představení!

Ke zpestření dne patřila ukázka Twerku v pánském podání skupiny Stage Praha.

A je to tady! Vrchol celé akce: všichni Nepostradatelní na jednom podiu se společnou lekcí aerobiku. Kluci se rozdělili a postupně nás naučili tři bloky. Nejen, že všichni cvičili najednou, ale ještě jedno neobvyklé překvapení. Hudební režii převzal beatboxer EN.DRU a dle jeho slov: „... jedná se o první cvičení aerobiku na hubu...“, jsme neúnavně cvičili dál . Nešlo se zastavit!

Nastává čas na pohlazení na duši: protažení a zklidnění s Vaškem Krejčíkem. Zpomalení dechu, uvolnění a jemná relaxace se zavřenýma očima. Dokonalá tečka za ještě dokonalejším dnem.

Již dlouhou dobu jsem neviděla takový dav cvičenek, který vytvořil neopakovatelnou atmosféru celé akce. Účinkující byli uvolnění, užívali si lekce na maximum. Měla jsem pocit rodinné přátelské atmosféry a ta se nezažívá často! Bylo velmi příjemné se se všemi osobně pozdravit, prohodit pár slov. V „davu“ jsem potkala i další hvězdy aerobiku: Helenka Jarkovská, Olinka Šípková, Janička Havrdová, Radka Hanáková, Marcelka Macáková z Aerobic.cz a další. Moc se mi líbily medajlonky všech účinkujících před zahájením lekce. Krásné nostalgické vzpomínky. Nesmím opomenout sympatického moderátora Mirka Šimůnka, který ke sportovní akci pěkně „zapadl“.

Již nyní se těším na další slibovanou show příští rok! I když bude těžké překonat vysoko nasazenou laťku Nepostradatelných 2015!


Jitka Václavíková KaiglováJitka Václavíková Kaiglová

NUTRIS výživový poradce
RONNIE osobní a fitness trenér
FACE malý diplom
FACE Licence B
FACE Fit Ball & Over Ball Diplom
FACE Stretch Diplom
FACE Diplom děti
ZUMBA instruktor (B1,B2,Toning,ProSkilss,ZIN)
spinning instruktor
3D FITNESS - Gravity, FTS konstrukce
Pedagogické minimum

Profil na Aerobic.cz

Osobní stránky a více informací zde.


Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

 1. IV. Aerobic kongres Trnava
 2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
 3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
 4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
 5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
 6. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
 7. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
 8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
 9. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 10. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
 11. Veronika Buriš: TŘI TITULY MISTRŮ EVROPY PRO AEROBIC TEAM CHUCHLE
 12. Karolína Šramlová: Jak jsem si po letech užila závody v aerobiku
 13. Dana Kučerová a Jarda Vobr rozhýbali VŠE. A Vlasta Matoušová vám o tom napsala, protože to zažila na vlastní nohy
 14. Pepa Růžička: Houmr run Konopiště - počátek tradice?
 15. Finále celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s mistry
 16. Jana Mňahončáková: Reebok Spartan Race ženskýma očima
 17. Kajča Jarošová: Yoga & Dance Spring Festival Ostrava
 18. Kynychová pomáhá pohybem obětem domácího násilí: Podpořit jí v Praze přišla celá řada známých osobností!
 19. DanceXtreme díky FACE CZECH ACADEMY poprvé v České republice!
 20. Zuzana Ryšavá: Jak jsem si užila Mezinárodní kongres BEST OF FACE 2014
 

09. 11. 2015, 21.07:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist