Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica

Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
Naše oblíbená herečka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou v minulých dnech imageovou kampaň americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica pro sezónu jaro - léto. Focení se uskutečnilo ve spolupráci s cestovní kanceláří Blue Style v egyptské Hurghadě. 

Opálená pokožka je považována za symbol krásy. Vystavovat se slunci je nezbytné opatrně a chytře. Nedostatečná ochrana se odrazí na kvalitě pleti. Hrozí vrásky, ztráta pevnosti, pigmentové skvrny, a dokonce i rakovina kůže. Během letních měsíců je velmi důležité i dostatečná hydratace. Americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica nabízí přípravky na opalování i dostatečnou hydrataci.Ligne Soleil vyhovuje náročným potřebám. Výrobky této řady jsou bohaceny o vitamíny E, C & B komplex, zelený čaj, squalin, kyselinu hyaluronovou, aloe a extrakt z vodní lilie, poskytuje vaší pleti efektivní obranu tím, že jí chrání, hydratuje, zchlazuje a opravuje.

Majitelka luxusního salónu Pevonia Botanica a distributorka této značky v ČR Pavlína Kučerová poznala tuto výjimečnou přírodní kosmetiku před pár lety na cestách do Spojených států a Maledivy a již tehdy ji zaujal příznivý poměr ceny a kvality v dokonalém souladu s nejnovějšími vědeckými metodami zpracování nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky. Před dvěma roky se tak v Praze objevilo první zastoupení značky Pevonia Botanica ve střední a východní Evropě. Nedávné dvouleté výročí působení v České republice využila majitelka salónu a distributorka značky Pevonia Botanica, paní Mgr. Pavlína Kučerová, k předání šeku pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových Vize 97.

Nejčtenější články v rubrice Letem světem na Aerobic.cz za poslední týden

  1. StarDance od 3. listopadu 2012 každou sobotu na ČT1
  2. Jak fotila Dana Morávková v Egyptě pro značku značku Pevonia Botanica
  3. Jak se připravit na jaro
  4. Den matek: Co koupit hezkého? Jak si udělat radost?
  5. Kateřina Protivínská se vdala
  6. Dívka ČR 2013: 4. ročník soutěže
  7. Co zabalit na dovolenou?
  8. Tipy na hudební dárky 2008
  9. Jak být krásná v létě
  10. Česká Miss 2012 v plném proudu!
 

22. 04. 2012, 18.15:20

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist