Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Ilonka Tekeliová, dobrá duše Aerobic studia Ostrava

Ilonka Tekeliová – jméno, které zná nejedna aerobička a aerobičák, sledující alespoň trochu aerobikové dění facebooku ostravské party. Mnozí Ilonku znají i osobně, ale jsme přesvědčené, že je dost lidí, kteří si vybavují pouze její jméno a k němu si možná ještě tak přiřadí fialovou ikonku facebookovského profilu.... Přitom se jedná o člověka, bez kterého by ostravský aerobik nebyl to, čím je - atmosféra na hodinách ostravského Aerobic studia by byla bez ní o mnoho chudší. Na lekcích dance aerobiku a step aerobiku v Aerobic studiu, na víkendových akcích a letních dovolených u moře s Ivou Mojžíškovou by se neozývalo ono charakteristické „juchání“ a po každém „odhopsaném“ finále by se neozvalo: “To je boží, ještě jednooou...“.  Osoba milující své ovečky, kočičky, panáčky, sluníčka, Ivanku, Miňuška, Marušku, trsátka a svou skutečnou rodinku a aerorodinku. To je Ilona Tekeliová!

Byla by škoda, aby takováto osoba byla skryta pouze za facebookovským profilem, a proto jsme se rozhodli odtajnit její identitu a představit ji blíže i ostatnímu Ilonka Tekeliová, dobrá duše Aerobic studia Ostravaaerobikovému světu.

Ilonka se sama nazývá aerobabkou, nicméně i přes to je jednou z nejčastějších návštěvníků Aerobic studia na lekcích Dance aerobiku, Step aerobiku, Fat Burneru a Fit ball a pokud vyloženě nemusí, tak nevynechá ani jednu hodinu.  V současnosti má za sebou už několik odcvičených domácích kongresů, např. Aerobic mania, Best of FACE a kongresu FACE v Bratislavě. Mnohé z mladých holek ji mohou závidět její výdrž a rozhodně ji poznáte ihned. Úsměv, radost, dva pletené culíky, čelenka a košíček na vybírání vstupenek před lekcí jsou dobrými poznávacími znameními.

Ilona Tekeliová slaví narozeniny a pokud by měl každý, kdo má Ilonku rád, o Ilonce napsat jen malý odstavec, tento článek by byl nekonečný. A  proto jsme kamarády a kamarádky poprosili o to, aby nám napsali jedno slovo, které se jim vybaví, když se řekne Ilona Tekeliová. I když jedno slovo je zatraceně málo...
Ilonko, když se vysloví tvé jméno, vybaví se nám:

Energia (Milan Ondruš), Nadšení (Míša Roubíčková), těšící se Těšilka (Dana Kučerová), úsměv (Verča Zdražilová), Eufória z pohybu (Kika Růžičková), aerobicová rozkoš (Beata Harazin), Zlatíčko (Jiřinka Kračmarová), radost z pohybu (Petra Vondráčková), Radovan (Petra Růčková), aero ovečky (Janička Frélichová), Dobrá duše (Kačka Homolová), pozitivní Radovan (Jiřinka Ulmanová), Ohrožený druh (panáček Jirka Ščučka), Poklad plný radosti (Věrka Adámková), Sluníčko (a nebo "Ještě jednou! Když jsme se to tak pěkně naučili” - to ale není jedno slovo ) (Martina Vodičková), Srdečnost (Bětuška ), čistádušesesrdcemnadlani  (Maruška)

Za všechny ti hromadně přejeme hodně štěstí,  zdraví, lásky a přátel, zdravou a spokojenou rodinku, aby jsi byla stále taková, jaká jsi a každou trsací hodinu si s námi užívala jako doteď.  Máme Tě všichni moc rádi!

Za všechny
Marcela a Iva

Vzpomínáte si na začátek filmu Láska nebeská? Připomenu - jsou to tato slova: „Vždycky, když si začnu zoufat nad stavem tohoto světa, vzpomenu si na příletovou halu letiště. Většinou si říkáme, že žijeme ve světě nenávisti a chamtivosti, ale mně to tak nepřipadá. Mně se zdá, že láska je všude kolem nás. Často není nijak zřejmá nebo významná, ale vždycky je tu s námi. Otcové a synové, matky a dcery, manželé a manželky, milenci a milenky, staří přátelé...”. A stejná slova mě napadají, když se ponořím do stránek www.aerobic.cz a nahlédnu do života čtenářů, kteří na web pravidelně chodí. Samozřejmě jsem občas naštvaná, že věci nejdou, jak by mohly jít (u nich i u mě), že vysedávám do noci u práce na webu, který mě ani neživí, ale pak se pomyslně “rozhlédnu” a vidím, že vše má smysl – a hlavně že láska je tu s námi. Děkuji, Ostraváci, že si to i vaší zásluhou tak často připomínám..  A tobě, Ilonko, samozřejmě přeji krásné narozeniny. Jsem ráda, že tě díky www.aerobic.cz znám.
Marcela Macáková, Aerobic.cz

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

text: Marcela Janischová – 29. 06. 2013, 15.58:21

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist