Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Hanka Kynychová porodila dvojčata

V úterý 27.11.2007 odpoledne se narodila populární cvičitelce Hance Kynychové (39) dvojčátka.

Jako první přišla na svět v 16.12 Sofie, váha 1200g, hned za ní v 16.14 Alexandra s váhou 1600g. Porod proběhl bez komplikací, maminka i holky jsou  zdravé. Protože porod nešel klasickou cestou, ale „císařem“, Hanka si společně s dětmi pobude v nemocnici ještě několik dní.

 „Myslím si, že já bych mohla po víkendu už jít domů, ale holčičky v porodnici budou muset vydržet až do konce roku, než budou mít alespoň dvě kila,“ řekla šťastná maminka Hanka Kynychová a zároveň se svěřila, že se každý den chodí na holčičky koukat. „Jsou to malé roztomilé myšky, pan doktor mi větší z nich dnes vyndal z inkubátoru a já ji měla na klíně, byl to nádherný pocit,“ dodává dojatá maminka.

Hanka Kynychová si naplánovala křest knížky Tajemství životního stylu 2 a zároveň nového cvičebního DVD „Hejbejse 6“ dlouho dopředu. A protože věděla, že čeká dvě holčičky, i tento křest pojala v duchu „dvojčat“. V době příprav nikoho nenapadlo, že přijdou skutečná dvojčátka na svět již v závěru sedmého měsíce těhotenství a jen o den dříve, než křest zmíněné knížky a  DVD. Z toho důvodu se Hanka nedostavila do Domu knihy Kanzelsberger na svůj křest knihy, ale zastoupil ji manžel Jindřich Obrdlík se synem Filipem, přišla i její kolegyně a spoluautorka Petra Kruntorádová s manželem Danem Bartákem a syny Vaškem a Honzou. Dorazil rovněž kmotr knížky herec Tomáš Krejčíř se synem Davidem. Moderátorského postu se ujala Petra Kruntorádová, která přiblížila přítomným obsah knížky a prozradila, že se již chystá třetí díl Tajemství životního stylu, tentokrát s těhotenskou tematikou. Závěrečný přípitek šampaňským byl ale stejně zejména na zdraví novorozených holčiček Sofie a Alexandry.

Z archivu AEROBIC.CZ 1998: Vánoce s Hankou Kynychovou

 

30. 11. 2007, 19.39:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist