Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Eva Turoňová: Fun Aerobic show, Olomouc 2013

Je sobota 23.3, přesně 7:24 a z vlakového nádraží v českém Těšíně odjíždí vlak směr Olomouc. Chystám se urazit 120 km kvůli parádnímu programu akce s názvem Fun aerobic show. Již podruhé se tato událost pro příznivce aerobiku koná v areálu hejčínského gymnázia, kde mají krásné zázemí se dvěma sály. Místo určení jsem našla i bez předchozího studování mapy bez problémů, přeci jen jsem strávila v Olomouci téměř deset let. Časově to už bylo trochu natěsno..tramvaj nečeká na příjezd vlaku, takže mě neminula 20-ti minutová procházka mrazivým ránem. Ve společnosti slunce se to dalo zvládnout.

Hned po vstupu do areálu dostala každá účastnice dárkovou tašku a velkou láhev  tekutin. Strach z žízně byl v tu ránu zahnán..svou láhev jsem totiž nechala doma. Sice jsem ji stihla připravit,ale se mnou už nestihla „odejít“.

Nejvíce jsem se těšila na první hodinu, kterou měla v plánu skvělá lektorka Lenka Velínská. Mé obavy,abych začátek stihla včas, byly oprávněné..Opět moc krásná sestava s vždy usměvavou Lenkou roztančila všechny přítomné a doslova jsme společně rozehřáli dosud trochu zmrzlou halu.

První přestávka byla s programem, kdy se předvedly holky olomouckých klubů sportovního aerobiku se svými sestavami.

Po Lence se na pódiu objevil Roman Ondrášek, který svou hodinou power dance pokračoval v tanečním duchu. Všem předal svou kupu energie, jak to u něho bývá zvykem.

3. hodinu už bylo možno absolvovat ve dvou sálech. Na výběr byla jóga a bodybalance s Jiřinkou Bačovou – organizátorkou akce, a dance aerobic s hostem z Polska -  Darek Madej. Ten posléze přijal i nabídku na mini rozhovor. Já osobně jsem si tentokrát vybrala pomalejší lekci s cílem si tělo trochu protáhnout. V malém sále byla možnost si vyzkoušet i FlyFit, což je multifunkční plachtička, která slouží k posilování s vlastním tělem, stretchingu a relaxaci. Lektorky Ivka Křížková a Vierka Remenárová nás postupně jednu po druhé zavěšovaly hlavou dolů. Tuto polohu si prý nejvíce pochvaluje naše páteř. Pocit to byl moc příjemný,to se musí nechat.

V malém sále byla druhou hodinou lekce port de bras s olomouckou lektorkou Míšou Dobrou. Velký sál patřil Milanovi Ondrušovi, který je stálicí této akce. Na jeho Reaggeton Show se doslova křepčilo za doprovodu chytlavé hudby.

Poslední hodinu jsme mohli vyzkoušet poměrně nový styl s názvem BodyArt.  Na pódiu byla k vidění trojice lektorek - Ivka Krížová-Denisa Ozsi-Rita Lencsés, na které byla radost se dívat. Nezdá se to, ale precizní kontrola těla dávala v některých pozicích pěkně zabrat a vsadím se,že to v našem podání určitě nevypadalo tak,jak to prezentovaly lektorky.

Fotogalerie: Fun Aerobic show, Olomouc 2013

Vydařeno akce zakončila tombola, kde organizátorka losovala pěkné ceny. I já jsem měla to štěstí  a odnesla jsem si tašku plnou dobrot od společnosti Racio.

Akce byla perfektně zorganizovaná a dle spokojenosti účastníků se všem líbila. V rámci akce byly připraveny stánky různých společností, kde byla možnost si vyzkoušet zajímavé oblečení, ochutnat doplňky stravy,koktejly či tyčinky a v neposlední řadě si nechat změřit tělesné složení na přístroji In Body, které obsluhovala Lucie Hantáková z Brna. Cest domů jsem strávila čtením knihy a pozorováním západu slunce. Jednoduše úžasně strávený den. Na akce jako je tahle stojí za to urazit oněch 240 kilometrů i více. 

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

 1. IV. Aerobic kongres Trnava
 2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
 3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
 4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
 5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
 6. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
 7. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
 8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
 9. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 10. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
 11. Veronika Buriš: TŘI TITULY MISTRŮ EVROPY PRO AEROBIC TEAM CHUCHLE
 12. Karolína Šramlová: Jak jsem si po letech užila závody v aerobiku
 13. Dana Kučerová a Jarda Vobr rozhýbali VŠE. A Vlasta Matoušová vám o tom napsala, protože to zažila na vlastní nohy
 14. Pepa Růžička: Houmr run Konopiště - počátek tradice?
 15. Finále celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s mistry
 16. Jana Mňahončáková: Reebok Spartan Race ženskýma očima
 17. Kajča Jarošová: Yoga & Dance Spring Festival Ostrava
 18. Kynychová pomáhá pohybem obětem domácího násilí: Podpořit jí v Praze přišla celá řada známých osobností!
 19. DanceXtreme díky FACE CZECH ACADEMY poprvé v České republice!
 20. Zuzana Ryšavá: Jak jsem si užila Mezinárodní kongres BEST OF FACE 2014
 

text: Eva Turoňová – 25. 03. 2013, 18.26:11

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist