Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Dana Kučerová: Na skok (a to doslova) v Paříži aneb LeaderFit Convention 2014

Letošní LeaderFit Convention byla speciální - narozeninová -  slavilo se desetileté výročí, co spolu Remy Huleux a Morgan Moreau poprvé vstoupili na stage.

Přála bych zažít všem atmosféru této oslavné akce, kterou mám za sebou a které jsem ještě teď plná. Je opravdu těžké popsat, jak moc jsem si akci užila! Snad se mi podaří alespoň část zážitků přenést na čtenáře aerobic.cz v několika mých postřezích, které ve mě tahle velkolepá a výjimečná akce zanechala.

Dana Kučerová: Na skok (a to doslova) v Paříži aneb LeaderFit Convention 2014

Záměrně nemluvím o kongresu, tohle nebyl kongres ani školení, tohle byla jedna velká párty! Atmosféra na vás dýchla již u vstupu. Společenský sál, nasvícený parket jak na té největší diskotéce, kterou si umíte představit!

Cvičí tu všichni - mladí, staří, tlustí, tencí, od pohledu rození tanečníci i amatéři. Vidět tu tančit chlapy není nic exotického. Složitost choreografií netřeba komentovat - kde jinde, než právě tady lze vidět top francouzské prezentéry v akci přesně tak, jak servírují své geniální choreografie domácímu publiku.

Právě složitost a zapeklitost choreografií je to, v čem jsem si libovala - nemáte prostor myslet na nic jiného, zapomenete na práci i starosti běžných dní jen, abyste "chytli" jednu změnu tak, jak přichází pěkně svižně jedna za druhou - a že jich bylo!

 Žádné zdlouhavé zdržovaní - chytáte krok po kroku, s vypětím všech sil, čekáte, co přijde, neustále ve střehu - a záříte štěstím, když se vám podaří zajet celý blok bez zadrhnutí!

Tak taková byla dvoudenní oslavná LeaderFit Paříž - jen si tak říkám, kam příště. Laťku už snad není možné posunout výš, ale kdo ví...

Nejčtenější rozhovory:

  1. Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
  2. Jana Havrdová, ta, co není Sama doma: Ruční práce, tanec, aerobik a rady, jak zhubnout
  3. Bára Ptáčková Šulcová: O aerobiku a Vánocích!
  4. Eva Vlachová, stylistka soutěže Dívka České republiky 2015: Přirozenost v sobě mohou ženy objevit, pokud naslouchají svému tělu a naučí se je milovat!
  5. Rozhovor: Zuzana Švíková
  6. David Holzer, Jakub Strakoš, Vláďa Valouch opět v akci: Legendy se vracejí
  7. Daniel Komarov a Kateřina Šmejkalová: Rozhovor s mistry
  8. Dr. Georgis Patenidis: Odcházení
  9. Milan Ondruš: Rozhovor před Funaerobic show 2013
  10. Zuzana Šoltysová, trenérka vítězného klubu Mistry s Mistry 2016
 

03. 12. 2014, 20.34:22

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist