Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

10. Ostravský aerobik maratón

10. jubilejní ročník ostravského maratonu, který se konal pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a poprvé  byl pořádán neziskovou organizací GARRIGUE,   je již minulostí. V sobotu 13.3. 2010 jsme v příjemném prostředí Sportovního centra Dubina přivítali přes 220 účastníků, nejvíce v jeho historii! Výborní prezentéři Lukáš Kolek, Zuzka Švíková, Pavlína Jančová, Iva Mojžíšková a Lucka Čadanová roztančili a rozzářili svými krásnými tanečními choreografiemi a uměním všechny cvičící (vlnili se někdy i diváci!)! Všichni společně  vytvořili v hale  úžasnou, slovy nepopsatelnou, atmosféru,  tančili  a užívali si naplno nádherné lekce. Rozhodčí tak měli velmi těžké rozhodování a vybrat deset nejlepších bylo opravdu náročné. Po velkém boji se vítězkou 10. ročníku Ostravského aerobik maratónu stala Lucie Vlasáková z Kopřivnice, druhé místo vybojovala Zuzana Kožmínová z Havířova a na třetím místě se umístila Tereza Kaločová z Ostravy. Blahopřejeme! Deset nejlepších soutěžících obdrželo krásné a hodnotné ceny od sponzorů akce. Velkou radost mělo také přes 70 účastníků, kteří si odnesli další hezké dárky z bohaté tomboly. Blahopřejeme všem, kteří jste si prožili maratón do poslední minuty!

 

Poděkování patří výše jmenovaným lektorům, rozhodčím (Dana Bajgarová, Dáša Zavadilová, Barbora Boudová, Honza Jaroš, Martin Nováček), nesmírně ochotnému a vstřícnému Igoru Šivici, který zajištoval ozvučení, Josefu Polákovi za snímání na velkoplošnou obrazovku a celému organizačnímu týmu. Děkujeme městu Ostrava za podporu a všem sponzorům za krásné ceny a dárky.

 

Děkujeme Vám všem za báječný sobotní den! Úsměv a spokojenost na Vašich tvářích byly  a jsou naší největší odměnou. Již dnes se těšíme na setkání s Vámi při 11. ročníku Ostravského aerobik maratónu. 

 

10. Ostravský maratón

 

 

 

text: Alena Klimková, foto: archiv organizátora – 17. 03. 2010, 21.15:52

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist