Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Soutěž Dívka ČR

Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR

Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČRTři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR

Aerobic.cz je mediálním partnerem soutěže Dívka ČR, za kterou stojí sympatická Aneta Kuklínková z Blanska. Právě tam se každý rok díky ní volí v zaplněném sále Kulturního střediska sympatická sportující dívka.

Jak sama říká, nehodlá zatím soutěž přesouvat do žádné metropole, ačkoliv dosavadní mimořádný úspěch k tomu svádí, ale zůstane věrna městu, které ji maximálně podporuje - a to včetně místostarosty Ing. Jiřího Crhy, který nad soutěží převzal záštitu.

Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR

Aneto, i když je na tobě vidět, že tě práce moc baví, že sis naplnila svůj sen, určitě na tebe také někdy jako na každého smrtelníka padne splín, nebo únava. Jak s nimi bojuješ? Máš nějaký osvědčený recept?

Když mám splín, tak se buď zničím na cvičení nebo mě právě dost často odreagují děti na tréninku, kterých jsem se nevzdala a patří vlastně mezi moje nejoblíbenější aktivity. Já jim většinou vše povím a pak se mám dobře. Jsme taková jedna rodina a musím říct, že mi několikrát děti pomohly.
Pokud mám takový splín, že nemohu vidět ani děti ani cvičení, ráda se zrelaxuji ve wellness nebo úplně nejraději čtu pozitivní a motivační knížky  a to mě vždy nakopne zpět. Věřím na to, že když má člověk pozitivní myšlení a jde si za svým cílem, tak ho vždy dosáhne. Navíc musím říct, že díky skvělé partě která se vytvořila kolem soutěže, na mě padají chmury málokdy. Mám úžasnou Editu Barákovou, choreografku, koordinátoru Denisu Biskupcovou a manažera Pavla Šmerdu. Nejsem tady na to už zdaleka sama jako v začátcích, kdy jsem své nápady rozvíjela jen doma za pomoci svého táty.

Tvoje soutěž má obdivuhodný úspěch. Líbí se účinkujícím i divákům. Spokojeni jsou také jistě sponzoři, kteří jsou ti věrní již po několik let, za všechny jmenujme například Hotel Sladovna v Černé hoře, kde pravidelně probíhá soustředění, ale také ubytování finalistek před slavnostním večerem. Co bys ale svým jménem vzkázala mladým dívkám, které mají třeba chuť si podobnou soutěž zkusit a tak trochu váhají…

Neváhejte! Zkuste to, protože se vám možná změní stejně život jako mě. Tímto patří velký dík mé mamince, která mě podplatila a do soutěže přihlásila (smích). Já jsem totiž tenkrát řekla, že bych nikdy do takové soutěže nešla, jednalo se ještě o Miss aerobik junior a mamka mě tajně přihlásila. Když jsem to zjistila, řekla jsem, že tam nikdy nepůjdu  Ona mě tenkrát uplatila a řekla, že když půjdu, tak mi zaplatí dvě solárka a to rozhodlo (smích)

Takže nikdy neříkej nikdy a za vším hledej ženu, resp. maminku, což mě přivádí na třetí otázku. V rámci soutěže pořádáš také kategorii Princezny, kde se účastní malé holčičky. Předpokládám, že právě ty do soutěže hlásí především maminky, někdy možná i přes nechuť malých holčiček do podobné akce jít, jen aby si splnily za sebe nějaké své ambice. Řešili jste někdy něco podobného?
.   
Ohledně Princezen – princezny jsou moje nejoblíbenější kategorie. Kdysi mi někdo řekl po prvním ročníku, jestli je oddělám, když už se stává soutěž úspěšnější, odpověď byla NIKDY! Kvůli nim tu soutěž pořádám! A věřte, že diváci a i sponzoři soutěže se na finálovém večeru nejvíc baví, právě když nastupují Princezny -  jsou úžasné, přirozené a roztomilé. A ano, je to někdy těžké, pokud do soutěže tlačí děvčátka maminky navzdory tomu, že ony ani nechtějí, případně nejsou na vystupování ještě vyzrálé. My opravdu chceme, aby si to naše finalistky především užily, tak je pak škoda, když se tam nějaká z holčiček trápí. Ale máme štěstí, že s těmito případy máme minimální zkušenost a většinou se nám podařilo vybrat takové holčičky, které si soutěž užily od začátku do konce. Chtěla bych být znovu malá a taky se takové soutěže  zúčastnit.

Více informací o soutěži zde.

Nejčtenější články v rubrice Soutěž Dívka ČR na Aerobic.cz:

  1. Velká fotogalerie: Finále soutěže Dívka České republiky 2014
  2. Fotogalerie: Finále soutěže DÍVKA České republiky aneb Hledáme sympatickou sportující dívku
  3. Velká fotogalerie: Finále Dívka ČR 2015
  4. Velká fotogalerie: Finále soutěže Dívka ČR 2016 v Laser Show Hall Bobycentrum Brno (2. část)
  5. Velká fotogalerie: Finále soutěže Dívka ČR 2016 v Laser Show Hall Bobycentrum Brno (1. část)
  6. Soutěž: Zvolte dívku, která získá titul Dívka České republiky sympatie 2016
  7. Soutěž: Zvolte dívenku, která získá titul Princezna České republiky sympatie 2015
  8. Soutěž: Zvolte dívku, která získá titul Dívka České republiky sympatie 2017
  9. Tři otázky pro Anetu Kuklínkovou, ředitelku soutěže Dívka ČR
  10. Soutěž: Zvolte dívku, která získá titul Dívka České republiky sympatie 2015
 

08. 02. 2015, 11.49:44

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist