Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Zumba® Night Party poprvé v České republice!

Máte rádi latinskoamerické rytmy? Chcete zkombinovat dobrou zábavu a zároveň udělat něco pro svou kondici? Nepropásněte akci, která k nám právě přichází z USA! Společnost Your Production ve spolupráci s klubem HANY BANY pro Vás pořádá Zumba®Night Party!

Přijďte 22. listopadu do klubu HANY BANY a podvedením nejzkušenějších trenérů Zumby v Česku si vůbec poprvé v České republice zacvičte přímo v klubu. Celým večerem vás provedou skutečné špičky mezi Zumba® trenéry: Petros Kubla, Martina Mary Aušová, David Valčuha a Petra Tojmarová. O hudební doprovod se postará DJ Jerry Jerremy.

Zumba® Night Party poprvé v České republice!

Podobná akce nemá na naši klubové scéně obdoby. Na rozdíl od USA, kde má Zumba® party své kořeny, je u nás tento hudebně - taneční žánr téměř výlučně odkázán do prostoru tělocvičen a trenérských studií. Zumba® je přitom ale hlavně o latinsko-amerických rytmech, a tak se ji ve Spojených státech rozhodli přenést na prkna klubů a diskoték. A vyplatilo se. O obrovské oblibě těchto zábav svědčí vyprodané kluby nejen v USA, ale plno hlásí také Belgie, Francie nebo Německo. Nyní je na řadě Česká republika.

Zapomeňte proto i vy na tělocvičnu a nechte se přesvědčit o tom, že Zumba®patří do klubu! První Zumba® set startuje 22. listopadu v pražském klubu HANY BANYjiž ve 21.00. hodin. Povedou Vás špičky mezi trenéry. Během celého večera se můžete těšit na několik Zumba® setů, vedenými velezkušenými a certifikovanými trenéry: Petrou Tojmarovou, Petrosem Kublou, Martinou Mary Aušovou nebo Davidem Valčuhou. Vše vyvrcholí společným Zumba®setem se všemi instruktory.

Po celou dobuVám bude k dispozici nejen několik barů s širokým výběrem drinků, ale také Zumba®shop, takže obavy o to, co si obléknout, můžete hodit za hlavu.

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

19. 09. 2013, 19.31:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist