Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Osmý ročník AVON POCHODU

Pojďte společně s Monikou Absolonovou na AVON POCHOD proti rakovině prsu. V pořadí již osmý ročník odstartuje v sobotu 14. června 2008 v pravé poledne z dolní části Václavského náměstí v Praze. Zapojením do pochodu všichni účastníci podporují aktivity boje proti rakovině prsu a současně dávají najevo sympatie ženám, které s nemocí bojují. Pro účastníky pochodu je připraven kulturní program na startu a také v cíli, který bude v areálu O2 Žlutých lázní v Podolí.

Po zakoupení trička nebo kšiltovky v ceně 300 Kč se můžete zúčastnit AVON POCHODU a zároveň přispět na konto Avon proti rakovině prsu. Trička a kšiltovky, ale i další symboly boje proti rakovině prsu, je možné zakoupit od dubna u každé Avon Lady a Avon Gentlemana a na  www.zdravaprsa.cz.

“Celý pochod jsem poprvé absolvovala právě až vloni, předtím jsem vždycky musela hned odjet na další vystoupení. Byl to pro mě úžasný zážitek. Když vidíte několik tisíc lidí a všichni mají na sobě něco růžového, uvědomíte si, že síla je v té jednotě. Možná to zní pateticky, ale na mě to velmi zapůsobilo, a tak si i letos termín pochodu v divadle vyhrazuji. Nejsilnějším zážitkem pro mne byly dračí lodě, na nichž přijely ženy, které v boji s rakovinou zvítězily, a posílaly po vodě okvětní lístky za ty, které svůj boj prohrály. V tu chvíli jsem měla tak stažený krk, že jsem sotva mohla zpívat. Uvědomila jsem si, že přesně tohle má smysl,“ říká k účasti na loňském pochodu patronka projektu Avon proti rakovině prsu, zpěvačka Monika Absolonová, a srdečně zve všechny na ten letošní. Svým vystoupením na AVON POCHODU podpoří projekt také řada zpěváků a hudebních skupin.  Diváci se mohou těšit například na exhibiční plavbu dračích lodí i křest nového symbolu.

V loňském roce se AVON POCHODU proti rakovině prsu zúčastnilo více než 6 500 lidí a organizátoři akce předali k loňským oslavám 10. výročí aktivit boje proti rakovině prsu mimořádnou částku - rekordních 10 000 000 Kč. Finanční prostředky získala například organizace Mamma Help na provoz Avon Linky proti rakovině prsu, Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu nebo Asociace mamodiagnostiků na osvětové a preventivní projekty a odborné programy.

 

23. 03. 2008, 16.08:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist