Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

MEZINÁRODNÍ KONGRES AEROBIKU, TANCE, BODY WORK & MIND

Jako v minulých šesti letech zveme všechny příznivce aktivního pohybu, profesionální instruktory i cvičící veřejnost na jednu z největších akcí aerobiku, fitness a body&mind,  Mezinárodní kongres 25. - 26.října 2008 v Brně.

První den se můžete těšit na pestrý program ve dvou halách tenisového centra Sprint (v blízkosti Boby centra), zaměřený především na choreografické lekce aerobiku a step aerobiku a také taneční lekce, včetně nové Nike dance lekce. V sobotním programu najdete také lekce posilovací, např. flexi-bar nebo power step, a pomalé, kompenzační lekce na závěr dne. Poprvé se v Brně představí vynikající zahraniční prezentéři Lincoln Briden (Anglie), Caroline Nilsson (Švédsko), Elisabetta Cinelli (Itálie) ad., a celá řada předních českých instruktorů: Lenka Velínská, Petra Havelková, Jana Havrdová, Roman Ondrášek, členové Flexi-bar teamu a spousta dalších.

Nedělní program věnovaný pouze lekcím posilovacím, lekcím body&mind a lekcím BOSU, doplněný krátkým workshopem o pilates, bude pro všechny instruktory, kteří se specializují se na tyto typy lekcí, vynikající možností získat nové poznatky a inspiraci. I v tomto kongresovém dni si zacvičíte se zástupkyní skvělé italské školy Elisabettou Cinelli, dále s Caroline Nilsson ze Švédska, Petrou Havelkovou a Lenkou Velínskou, členy českého BOSU teamu Romanem Ondráškem a Zuzanou Švíkovou. 

Nejen díky výborným lekcím a skvělé atmosféře navštěvují brněnský kongres pravidelně stovky účastníků – součástí programu vždy byla, a bude i letos, velká prodejní výstava oblečení, obuvi, doplňků pro aerobik, fitness a body&mind, metodických pomůcek, hudby, DVD, sportovní a racionální výživy, kosmetiky apod.

A jedna důležitá informace na závěr: i když jsou pro každého účastníka připraveny dárečky našich partnerů, pouze prvních 400 přihlášených  získá tričko NIKE, takže s přihláškou raději neváhejte! Předprodej vstupenek je již zahájen a velmi výhodné ceny platí do konce září.
Informace, přihlášky, předprodej vstupenek v Brně:
www.faceczech.cz; antispam
R.Ondrášek – 777171505, antispam
L.Ryšavá – 724040958, antispam.

Aerobic.cz je mediálním partnerem akce.

 

07. 09. 2008, 12.45:48

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist