Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

28. mezinárodní kongres aerobiku FACE

O víkendu 19.- 20. dubna proběhl v tenisovém areálu v Praze - Průhonicích dvoudenní mezinárodní kongres aerobiku, v pořadí už dvacátý osmý, kterého se aktivně zúčastnilo téměř 800 cvičících.

Jde o jedinečnou akci, protože 2 velké haly a 3 další menší sály umožňují nabídnout účastníkům opravdu pestrý program a výběr z mnoha lekcí různých stylů. Letošní program obsahoval více než 50 lekcí nejrůznějších druhů aerobiku, step aerobiku, posilovacích lekcí, bosu, tanečních a body and mind lekcí pod vedením zahraničních prezentérů Julia Papiho (Španělsko), Fredrika Sjöberga (Švédsko), Gennara Setoly (Itálie), Koriny Davrou a Giogose Samiotise (Řecko), kompletního českého FACE teamu: Lenky Velínské, Romana Ondráška, Petry Havelkové, Kláry Buzkové, Zuzany Švíkové, Daniela Müllera, Ivany Brádkové, Věry Macoškové a hostů: Jumping teamu, Flexibar teamu, Vladímíra Valoucha a dalších.

Jedním z cílů organizace FACE je představovat v České republice novinky ze světa aerobiku, body and mind a fitness, takže i na dubnovém kongrese měli účastníci možnost vyzkoušet zcela nové cvičební programy, například Body Fly (italská škola strečinku) nebo Port de Bras (kompenzační lekce vycházející z klasického i moderního tance přizpůsobeného běžné veřejnosti) v podání Julia Papiho, který k tomuto tématu vedl i Post convention workshop a vyškolil první instruktory Port de Bras v Čechách.

K akcím FACE neodmyslitelně patří i velká prodejní výstava produktů týkajících se fitness a wellness: sportovní oblečení (Body Action, USA Pro, Sei-gen, Neywer, Dominátor), hudba, metodické materiály a cvičební pomůcky (Multitrax, Reebok,  Flexibar, Jumping), pitný režim a sportovní výživa (Multi Power), produkty pro štíhlou linii (Reduxil - firma, která rovněž všem účastníků kongresu věnovala speciální dárek).

Organizace FACE by ráda všem návštěvníkům kongresu za jejich účast poděkovala a zároveň je (i všechny ostatní) pozvala na letní kongresové dny, které se budou konat 26.července v Plzni a 27.července v Brně se členy FACE teamu a slovinským prezentérem Peterem Dragovićem, který se úspěšně představil na loňském kongresu FACE v Brně.

Bližší informace o letních kongresech, ale i dalších akcích, najdete na www.faceczech.cz nebo u organizátora kongresů Ing. Roman Ondráška: antispam, 777 171 505.

 

11. 05. 2008, 13.20:54

Přečtěte si také

Fotogalerie

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist