Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Dreft Fashion Week

Dreft Fashion WeekDreft Fashion WeekDreft Fashion Week

Dreft Fashion Week se uskuteční v Praze od 17. do 23. září 2012. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou světoznámý návrhář brazilského původu Alexandre Herchcovitch a argentinská supermodelka Valeria Mazza. Tvářemi DFW se pro tuto příležitost staly modelka Kateřina Sokolová, podnikatelka Olga Menzelová a stylistka Klára Klempířová. Dreft Fashion Week budou reprezentovat i v roli módních poradkyň.

Trojice tváří Dreft Fashion Week má za úkol především samotný projekt zviditelnit a upevnit spojení značky Dreft se světem módy. Dámy budou sledovat přehlídky a dění okolo akce, a předají cenu Dreft. „Ženy a jejich láska k oblečení, to je pro Dreft hlavní téma. Katka, Klára i Olga oslovují veřejnost a reprezentují cit pro módu, ležérní eleganci a nepřehlédnutelný smysl pro kvalitu, péči i detail,“ vysvětlil Juraj Králík, zástupce společnosti Procter & Gamble.

Exklusivní módní přehlídky se odehrají v Rezidenci primátora hl. města Prahy a v prostorách Salmovského paláce na Pražském hradě. Módní přehlídky určené pro veřejnost se odehrají ve stanu na Alšově nábřeží od pátku 21. září do neděle 23. září. Kapacita stanu je 350 míst. V rámci spolupráce s VŠUP v Praze  pro návštěvníky připravili prodejní POP-UP STORE, který v průběhu konání DFW nabídne zajímavé produkty začínajících i etablovaných návrhářských osobností.  Pop up store bude v ateliéru Socha v prostorách VŠUP v Praze, otevřen bude od pondělí 17. 9. do neděle 23. 9. od 11 do 20 hod.

Dreft Fashion Week

 

07. 09. 2012, 18.16:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist