Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Bezplatné lekce jógy, moderních tanců, CrossFitu, cvičení LesMills na Chodově

Pogram Unexpected Fitness, který přinese bezplatné lekce jógy, moderních tanců, CrossFitu, cvičení LesMills či pohybové aktivity pro děti, proběhne mezi 21. a 28. březnem v Centru Chodov.

Zájemci si exkluzivně budou moci vyzkoušet i lekce LesMills GRIT® vedené jejich elitním instruktorem v České republice Filipem Kulštrunkem. Také další lektoři, jako jsou například legendární newyorský tanečník Shannon Mabra nebo přední česká street dancová osobnost Zizoe, patří mezi špičku ve svých disciplínách. Všechny lekce v rámci Unexpected Fitness budou veřejnosti přístupné zcela zdarma, je pouze třeba se na ně předem registrovat. Centrum Chodov ve spolupráci se značkou Reebok navíc vyhlásilo onlinovou soutěž o dámský a pánský outfit této značky.

Pogram Unexpected Fitness, který přinese bezplatné lekce jógy, moderních tanců, CrossFitu, cvičení LesMills

Unexpected Fitness přinese celou řadu rozmanitých aktivit. Tělo i mysl osvěží hodiny jógy Kateřiny Mrugalové či Magdaleny Nguyen a o představení moderních tanečních stylů jako Dancehall, MTV Style, Hip Hop nebo House Dance se postarají tanečníci Dance Academy Prague, mezi nimi i legendární Shannon Mabra z New Yorku. Milovníci silovějšího tréninku pak mají příležitost vyzkoušet si v současnosti stále populárnější CrossFit během lekcí Zdeňka Weiga, jednoho z prvních trenérů tohoto sportu u nás. Návštěvníky Centra Chodov dále čekají ukázky vybraných variant cvičení LesMills, včetně LesMills GRIT® pod vedením Filipa Kulštrunka, momentálně jediného instruktora v České republice, který tento styl vyučuje.

Všechny lekce v rámci Unexpected Fitness budou veřejnosti přístupné zcela bezplatně. Jejich rozpis je k dispozici na www.centrumchodov.cz či www.facebook.com/centrumchodov.

 

13. 03. 2015, 11.52:46

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist