Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

ZPump Fusion od Reebok: První běžecká bota, která se přizpůsobí noze a zajistí maximální pocit pohodlí

Dvacet pět let poté, co Reebok stvořil technologii Pump, představuje ZPump Fusion - první běžeckou botu, která se naprosto přizpůsobí vaší noze a díky speciální vzdušné struktuře zajistí maximální pocit pohodlí. V kombinaci s pouzdrem Fusion a ZRated podrážkou jsou ZPump Fusion od Reeboku prvotřídními běžeckými botami.

  • Žádná dvě chodidla nejsou stejná. Přitom většina běžeckých bot je vyrobena pro průměrný tvar chodidel. Takový tvar ale neexistuje.

Pump technologie je založena na vzduchovém polštářku, který se nafukuje malým čerpadlem na patě boty. Postupným nafukováním obklopuje celou nohu a přizpůsobuje se jejímu jedinečnému tvaru a velikosti. Vzduch postupně plní dutinu uvnitř boty, dokud nezaplní celý prázdný prostor, čímž na konec vytvoří botu přímo na míru.

ZPump Fusion od Reebok: První běžecká bota, která se přizpůsobí noze a zajistí maximální pocit pohodlí

Původně byla technologie Pump určena pro boty na basketbal, nakonec ale našla uplatnění i v botách na další sporty jako je tenis, fotbal, běh, chůze nebo aerobik.

  • Pump není jen trend. Je to revoluce.

Technologie Reebok Pump spatřila světlo světa před 25 lety. Jde o unikátní a průkopnickou inovaci v obouvání, která posouvá možnosti běhu (a dalších sportů) i v dnešní době. Od jejího uvedení na trh v roce 1989 je Reebok lídrem v oblasti nejmodernějších obuvnických technologií. Technologie Pump navždy proměnila sportovní obuv a nyní, v roce 2015, ji Reebok opět zdokonalil, aby vyšel vstříc požadavkům sportovců po celém světě.

ZPump Fusion od Reebok: První běžecká bota, která se přizpůsobí noze a zajistí maximální pocit pohodlí

Inženýři Reeboku vzali tři naprosto nesouvisející věci: gumovou žárovku z monitoru přístroje měřícího krevní tlak, odvzdušňovací ventil z pneumatiky na kole a resuscitační IV vak. Z této kombinace nakonec dokázali stvořit pokrokový produkt a převratnou technologii, o níž neměl obuvnický svět do té doby ani tušení. Spojením těchto nezvyklých předmětů s neúnavnou snahou inovovat dosáhl Reebok dříve nepředstavitelného cíle – boty, která se naprosto přizpůsobí noze svého běžce.

Boty Reebok ZPump Fusion jsou k dispozici od 10. března 2015 v síti prodejen A3 SPORT.

Reebok International Ltd., se sídlem v Cantonu, MA, USA, je přední světový designer, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a vybavení. Amerikou inspirovaná globální značka Reebok je průkopníkem v oblasti sportovního zboží s bohatým a legendárním dědictvím. Reebok vyvíjí produkty, technologie a programy, které umožňují pohyb, a je odhodlaný doprovázet lidi na jejich cestě k naplnění jejich potenciálu. Reebok se spojuje se spotřebiteli, ať jsou kdekoli a jakkoli se rozhodnou zůstat fit - ať už je to posilování, běh, chůze, tanec, jóga nebo aerobik. Reebok Classics využívá dědictví značky a představuje kořeny značky na trhu sportovního lifestyle. Jako dceřiná společnost Adidas Group působí Reebok pod několika divizemi značky Reebok, Reebok-CCM Hockey a Sports Licenced. Reebok je výhradním dodavatelem konfekce CrossFit a CrossFit Games, oficiálním sponzorem Reebok Spartan Race; exkluzivním globálním dodavatelem konfekce UFC, a výhradním dodavatelem oblečení pro Les Mills.

 

10. 03. 2015, 12.48:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist