Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

Ali Amiri roztančí O2 arenu na Listerine wellness marathon

Akce LISTERINE WELLNESS MARATHON 2009 je určena široké veřejnosti. Každý bez ohledu na věk, váhu a pohlaví si zde přijde na své! Návštěvníci této výjimečné akce si budou moci vybrat celkem z 24 lekcí v podání špičkových lektorů a instruktorů. V průběhu akce také zazpívá Ali Amiri.

A co o této jedinečné akci a o wellness jako takovém říká sám Ali Amiri?

„O Wellness Marathonu jsem slyšel a mnoho mi toho vyprávěli i organizátoři akce, takže se velmi těším. A kdybych měl říci, na co se mohou účastníci akce zase těšit ode mě, tak určitě na dobrou hudbu. No a mě samozřejmě udělá radost jejich tanec.

Myslím, že wellness je opravdu velmi aktuální záležitost. V dnešní době, kdy má každý minimálně dvě práce, je potřeba, aby si člověk našel alespoň 2x do týdne čas sám na sebe a pořádně fyzicky i psychicky zrelaxoval své tělo. Nevím, co je dnes trendem ve wellness, protože se trendy neřídím. Ideální podle mě je 15 min. strečink, 90 min. tenis, bazén, sauna, masáž. Dříve jsem hrál profesionálně basket. Nyní kvůli nedostatku času mířím do fitness center - běh, cvičení, bazén a sauna. Relaxuji rád a jak jen to jde, ale způsob mé nejoblíbenější relaxace do sportu příliš nepatří.“

„Odreagujte se od svých každodenních starostí, přijďte si pro inspiraci, motivaci a kondici.“ Listerine WELLNESS MARATHON, sobota 2. května, pražská O2 Aréna. Vstupenky za 390,-Kč do 15.4, poté za 490,-Kč na všech prodejních místech Sazka a.s. Aerobic.cz je mediální partner akce. 

 

12. 04. 2009, 13.05:51

Přečtěte si také

Další pozvánky Aerobic.cz

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist