Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Pozvánky

5 MINUT VÁS NEZABIJE, 10 MINUT VÁM MŮŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT”

Prevence je nejdůležitější! Na tom se shodují všichni odborníci participující na Urologickém týdnu Evropské urologické společnosti, který se uskuteční v týdnu od 23. do 27. září 2013. Letošní rok je věnován prevenci a léčbě nejčastějšího urologického onemocnění mužů – zvětšení (benigní hyperplázie) prostaty a možným komplikacím.

MUDr. Libor Zámečník, Ph.D., FEBU, FECSM

Mnoho preventivních akcí pod záštitou Evropské urologické společnosti se uskuteční právě v průběhu Urologického týdne v druhé polovině září. Ani Česká republika nezůstane stranou, opakovaně se této preventivní akce zúčastňují nejlepší odborníci u nás.

Urologická klinika 1. LF UK a VFN v Praze se rozhodla opět zapojit do aktivit v rámci Urologického týdne a to nejen v oblasti preventivního a léčebného poradenství, ale také ukázat všem zájemcům možnosti současné moderní léčby urologických onemocnění. Urologický týden 2013 probíhá ve spolupráci s Městskou částí Praha 2 a pod záštitou paní starostky Mgr. Jany Černochové.

A co je připraveno pro širokou veřejnost během Urologického týdne? „Je připravena telefonická a emailová poradna, která funguje již druhým rokem (pondělí a středa: tel.: 224967839 – 10–13.00 h, úterý a čtvrtek on-line 9–13.00 h na adrese poradna.urologie@vfn.cz a dále trvale), připravuje se možnost preventivního bezplatného ultrazvukového vyšetření močových cest v úterý 24. 9. 2013 od 14.00 h. Ve čtvrtek 26. 9. 2013 bude na Karlově náměstí od 10.00 do 14.00 informační stan, kde budou zaměstnanci kliniky (lékaři a sestry) připraveni podat informace o celé akci, k dispozici budou také informační materiály,“ říká MUDr. Zámečník, primář Urologické kliniky 1. LF UK a VFN.

Nejčtenější materiály v rubrice Zdraví:

  1. Denisa Barešová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  2. Tamara Jiříková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  3. Fakta a mýty o používání tamponu
  4. Mili Pilátová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  5. Hana Dvorská, známá česká kaskadérka a instruktorka boot campu: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  6. Poruchy pigmentace kůže
  7. Veronika Buriš Vrzbová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  8. Daniel Müller: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  9. Tereza Cihlářová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  10. Michal Šubr: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 

20. 09. 2013, 14.47:32

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist