Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Letos už po patnácté startuje soutěž Miss Aerobik Dance&Sport 2010

Letošními jarními regionální koly začíná už patnáctý ročník soutěže Miss Aerobik 2010. Soutěž přináší mnoho nových prvků včetně inovovaného názvu Miss Aerobik Dance&Sport 2010 a československého finále. Všechny tyto novinky jsou dílem nového managementu, který soutěž převzal v loňském roce, a hlavně naznačují trendy, kudy se bude soutěž ubírat. Miss Aerobik Dance&Sport 2010

Prvním nominačním kolem, které odstartuje letošní Miss Aerobik Tour 2010, bude soutěžní klání ve zlínské Sportovní hale v sobotu 24.dubna. Dalších šest kol proběhne v Ostravě (1.5.), Praze (2.5.), Plzni (8.5.), Pardubicích (9.5.), Liberci (23.5.) a Brně (12.6.). Všemi zastávkami Miss Aerobik Tour 2010 - soutěžící i diváky - provedou moderátoři Evropy 2 - Libor Bouček nebo Ondra Vodný. Hudbou doprovodí a pobaví formace Verona.

V každém městě budou soupeřit dívky v kategoriích Minimiss Aerobik (6-10 let), Miss Aerobik Kadet (11-14 let), Miss Aerobik Junior (15-16 let) a Miss Aerobik (17-29 let). Závodit se bude ve třech disciplínách: skupinový aerobik, módní přehlídka na téma „Já jako modelka“. Tou třetí bude pro deset nejlepších z každé kategorie i rozhovor s porotou. Letos bude nově vyhlášena i oblastní miss za každou kategorii. 

Ve všech městech je připraven doprovodný program představující místní kluby s vlastními exhibicemi v tanci a aerobiku. Českou aerobikovou špičku představí vždy současné držitelky titulů královen Miss Aerobik - Andrea Zemánková (Miss Aerobik 2009), Kateřina Těšitelová (I. Vicemiss Aerobik 2009) a Markéta Holzknechtová (II. Vicemiss Aerobik 2009). Lektorem aerobikové disciplíny bude i letos skvělý Roman Ondrášek. Diváci mohou přijít podpořit své favoritky, nebo si také sami nesoutěžně zacvičit. Čeká je také hodnotný program, možnost vsadit si na vítězky a vyhrát pěkné ceny.
Novinkou jsou i dva castingy v Praze (29.5.) a v Brně (12.6.) zaměřené na tanec a sport. Zde vybrané dívky doplní semifinálovou sestavu letošního ročníku Miss Aerobik Dance&Sport 2010.

Semifinále a finále dětských a juniorských kategorií se uskuteční v sobotu 19.6. v Praze. V září už budeme znát všechny semifinalistky. Závěrečné klání se všemi soutěžními disciplínami a korunovací pak budou moci diváci sledovat začátkem roku 2011. Co přináší nového letošní soutěž pro všechny krásné dívky se sportovním talentem? Výkonná ředitelka Miss Aerobik a.s. Jitka Mikolášová říká: „Letošní ročník bude opět něčím výjimečný. Poprvé v historii se mohou do soutěže přihlásit také dívky se sportovním talentem z jiných než aerobikových disciplín. Na casting se mohou přijít tanečnice, fitnessky, baletky…zkrátka dívky, které mají pohyb v těle a zároveň mají chuť stát se v budoucnu sportovní modelkou v agentuře M. A. Models nebo změřit své síly. Finalistkám z hlavní kategorie Miss Aerobik se otevírá cesta do světa mezinárodního sportovního modelingu, televizního finále a příležitost získat ceny v hodnotě téměř 1,5 milionu korun. Šanci mají všechny krásné dívky se sportovním talentem, nikoliv jen profesionální sportovkyně.

A o co se v československé miss letos soutěží?  Vítězka získá byt, automobil, exotický zájezd a exkluzivní kontrakt s M. A. Models. Všechny finalistky čeká profesionální péče o jejich vizáž od studií Bomton, tréninky v oficiálním klubu Holmes Place, licence FISAF od Českého svazu aerobiku. Partnerem soutěže je také poskytovatel internetového připojení U:fon a sázková společnost Tipsport.

Hlavním mediálním partnerem soutěže je Evropa 2 a Deníky VLP. Mediálními partnery jsou časopis Fitstyl a Puls, magazín TV Pohoda, portály prozeny.cz a aerobic.cz.

Záštitu nad Miss Aerobik Tour 2010 převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Podrobné informace o podmínkách, termínech, přihláška on-line, program regionálních kol a mnohem více na www.missaerobik.cz

Termíny akcí (budou průběžně doplňovány dalšími aktivitami):
24.4. Miss Aerobik Tour 2010, Zlín
1.5. Miss Aerobik Tour 2010, Ostrava
2.5. Miss Aerobik Tour 2010, Praha
8.5. Miss Aerobik Tour 2010, Plzeň
9.5. Miss Aerobik Tour 2010, Pardubice
23.5. Miss Aerobik Tour 2010, Liberec
29.5. casting Praha
12.6. Miss Aerobik Tour 2010 & casting, Brno
19.6. semifinále a finále dětských kategorií, Praha

 

15. 03. 2010, 21.00:41

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist