Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Zumba®Kluci v akci v Litvínově neměla chybu

Neskutečně emotivní a nabitá akce hustou atmosférou, žhavých latinskoamerických, ale i jiných populárních hitů, jenž v průběhu dvou hodin zazněly, byla akce Zumba® Kluci v akci v podání šoumena a specialisty na dance fitness Michala Šubra a dalšího člena blázna, fandy do Zumby, hyperaktivního tanečníka Davida Juřiny.

První květnové sobotní odpoledne patřilo bezpochyb sportování a skvělé zábavě ve městě Litvínov, kam oba instruktoři zavítali. Oba dva instruktoři pověsili své usňové taneční botky na hřebíček a hustili do návštěvníků to nejepší, co v nich je. Publikum to opětovně vracelo jejich nepřekonatelným skandoaváním a křikem do jednotlivých nervy drásajících rytmů. Jedním slovem "Bomba" jak nám potrvrdilo mnoho návštěvníků akce s tím, že od jedné návštěvnice zaznělo "Kluci jste super a nejste Vy i  bráchové?"

Pozn. Je pravdou, že si s Michalem jsme v určitých rysech podobní, ale jediné znamení je jasné a nezaměnitelé a to, že Michal má tetování a já "zatím" bohužel ne. Ale co třeba si nechám udělat stejné co má Michal. 

Zumba®Kluci v Akci byla akce plánována asi 3 měsíce dopředu a bylo přihlášeno asi 80 lidí v rezervačním systému (což je na první větší akci bezpochyb úspěch) avšak někteří se omluvili a někteří to nejspíše odpískali z pracovního vytížení či únavy, ale ti co to odpískali o hodně přišli.

Zumba®Kluci v akci

Fotogalerie z akce

Hned v úvodu se představil Michal se svou našlapanou šou a provedl jak holky tak přítomné kluky svým rozmanitým repertoárem. Osobně si to neodpustím a musím vzdát hold a poklonu jednomu člověku odhodlanému muži, který jezdí snad na každou pořádánou akci po celé české republice i zahraničí - je mu 59 let a mnohdy i 18ti letí či mladí by mu mohli jeho fyzicku závidět a je jím miláček Pavel Argalaš (vydrž, jsi hustej).

Po odtančeném temporvoucím programu Michala nastoupila v krátké přestávce streetová taneční skupina z Mostu The F.A.C.T, jež zatančila svou choreografii, která byla ohodnocena bouřlivým potleskem všech účastníků. Po vystoupení nastoupil na pódium David Juřina a dodělal svým repertoárem již unavené přítomné v sále haly Tenba. Hned po prvních rytmech všichni ožili, neboť David vybírá skladby, jak říká Jirka PlaveCZ (Zumba Go Go) "Dej tam nejaké to retro", což myslí písně latinské ameriky, chronicky známé z let vzestupu zumby v ČR, staré, starší a možná někdy i ty nejstarší. "Vždy sleduji reakce klientů, co se libí a co ne. Nedám na rychlé modní hudební výstřelky ani nezahlcuji lidi novotama každou lekci. Ty nejvetší pecky si nechavám do zálohy co kdyby náhodou a pak je vybalím", říká David.

Jsem moc rád, že se akce tak povedla a plánujeme již další která se uskuteční 4.10.2014 na kterou jsou pozváni hvězdy dance fitness Vilém Matyáš (Praha), Michal Šubr (Praha), David Danceman Juřina (Most) & Papi Sol Tyrkos (menší recesistické překvapení pro přítomné) a nasmlouvaní vystavovatelé. Je připraveno profesionální podium a soud system, jenž přiveze Lída Tyrková až z Karlových Varů. (firma TyrkStage). Prvni akce v květnu Kluci v akci byla zavádějící řekl bych předskokanská a vyvrchlí právě v říjnu nepřekonatelná hvězdná taneční show.

Speciální díky patří Martině Špoulové, Magdaléně Robe, za přepravu Z. Pátek, Feel Joy! za sponzoring, Oriflame ČR za dárkové balíčky, Mary Kay ČR, LR COSMETICS ČR, sportovnímu zaízení Tenba, fotografům Janě Jelínkové a Jirkovi Plavczovi (Zumba Go Go) a mnoho dalším kterým patří velké díky.

Pozvánky na podobné akce najdete na zumbasdavidem.webs.com a pochopitelně v kalendáři akcí na Aerobic.cz.

 

text: David Juřina – 06. 05. 2014, 13.46:22

Přečtěte si také

Famózní CAPRO TEAM SHOW IX.
Zde obsažené informace jsou osobním názorem pisatele
a nemusí se shodovat s názory redakce.

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist