Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Famózní CAPRO TEAM SHOW IX.

Famózní! Tímto označením se dá nazvat letošní CAPRO TEAM SHOW IX. , která proběhla 11. ledna ve Sportovní hale University Karlovy. Velká tělocvična pojala bezmála na čtyři sta tancechtivých účastníků.

Program byl perfektně sestaven, takže všechna cvičení na sebe navazovala. Nejen ve velké tělocvičně, kde  probíhala jednotlivá cvičení, ale tak i v přilehlých malých sálech, které praskaly ve švech. Těm, kterým nestačila síla v nohou, si mohli prohlédnout sportovní zboží v prodejních stáncích LITEX, NEYWER a 2skin. I na mlsné jazýčky pořadatelé akce mysleli - ochutnávat mohli výrobky Racio, produkty ze sladké byliny Stevia, výrobky Tupperware, atd.

Od osmé hodiny ranní se pomalu, ale jistě scházeli nadšenci pohybu a přesně v devět byla pak zahájena v pořadí již devátá CAPRO TEAM SHOW,  jež představila 40 nejlepších instruktorů sdružujících se pod hlavičkou CK CAPRO.

Famózní CAPRO TEAM SHOW IX.

Fotogalerie: Capro team show 2014

Mezi stálicemi opět zazářil neodolatelný Michal Šubr v mnoha cvičebních mutacích od Latino Dance, Zumba Trio a Made in Brasil. „Made in Brasil je speciální cvičení, které má hodně stylů a je plně funkční. Nový program si mohou zájemci vyzkoušet v síti fitness center Holmes Place“, sdělil instruktor Michal Šubr v šatně.

Kromě Michala Šubra nevíce zaujal fanynky i výborný slovenský specialista na aerobik Milan Ondruš, když velkou tělocvičnu rozpohyboval tanečními kreacemi na strhující elektronické techno.

Decibely ZUMBA lásky duněly v srdcích všech obdivovatelek, neboť vystoupil i jejich oblíbený instruktor Vilém Matyáš, na kterého se nejen výborně kouká, ale i si s ním dobře zatančíte. Vilém to rozjel ve trojce s Janou Uhlířovou a Lucií Tvrdoňovou – jako ZUMBA®Trio.

Největší chuťovkou byla ochutnávka retro stylu aerobiku v podání Kateřiny Bímanové, jež nastoupila na podium v sexy slušivém retro oblečku. Oživení celé akce vnesl V.Lacko, protože zopakoval z minulého roku své vystoupeni Musical Dance a plným sálem prošel od zvedaček účastnic až po složité kroky Hříšného tance do rock and rollu, jenž rozbláznil nadšené ženy, dívky, ale i pány, kterých zde bylo sice minimum, ale je vidět , že rok od roku jich přichází víc a víc a mají o tento druh cvičení zájem. A kdo by nechtěl být s 98% žen v jednom kotli, pánové?

Famózní CAPRO TEAM SHOW IX.

Capro Team Show IX 2014: Foto by Plavčík Zumba

Akci zpestřilo vystoupení dětských tanečních teamů v dance mixu a V. Lacko se svým famozním SALSA SÓLEM. Novinkou na CAPRO TEAM SHOW IX. byly styly BOKWA® Fitness pod vedením D. Urbana a M. Němečka, ale i cvičení Body & Mind, který spojuje prvky a principy stott pilates, yogy, tance a strečinku do plynulých sekvencí ZENGA v podání R. Ondráška. „Nečekaný a mimořádný zájem byl o lekce Body & Mind, zejména o lekce zaměřené na zdravá záda apod. Na některých lekcích bylo až 40 účastníků v mini sále”, prozradil Václav Zíma, pořadatel akce.

Názory návštěvníků akce:

 • “Je to senzační, perfektní akce, na kterou se každý rok těším.”

 • “Michal Šubr je náš miláček!”

 •  “Chybělo mi zde pouze caterringové zázemí, ale co, najíst se můžu přece doma.”

 • “Mám 100% zauzlované nohy, ale nevadí mi to. Rozmotáme a jedem dál.”

 • "Strhující vystoupení dua Romana Ondráška a Milana Ondruše v tanečním rytmu“

 • “Jste boží!”

Na úplný konec pořadatelé přichystali bohatou tombolu s mnoha hodnotnými dárky. Celá akce se vydařila a já osobně se těším na další v roce 2015.

Styly cvičení, které jste si mohli vyzkoušet: AEROBIC retro, ZUMBA, Pilates, Poweryoga, Dance Aerobic, Kick Box AE, Poweryoga, Jógalates, Step AE, Chi – Toning, BODYSTYLING, Dancejóga, Tělovýchovná terapie, Musical, Port de Brass Dance, Piloxing, BOKWA, AEROBICP, Port de Brass, BODYBALANCE, Latino dance, Flirt dance, Fit Box,Zdravá záda, Made in Brasil by Holmes Place.

Pleáda TOP instruktorů z ČR prezentující na akci výše vypsané styly (sdružující pod CK CAPRO)

M. Hanušová, L. Rumianová, M. Ehrenbergerová, L. Pastuchová, M. Barchánková, P. Rožumberská, I. Romanovská, M. Delawská, P. Mlezivová, L. Pastuchová, N. Poupětová M. Hubáčková, J. Uhlířová, L. Tvrdoňová, V. Matyáš, J. Smahelová, M. Hubáčková, J. Novotná V. Lacko, A. Tvrzníková, M. Krejčová, J. Novotná, D. Urban, M. Němeček, B. Lišková, J. Bártová, K. Škardová, L. Kadlecová, I.Uzelacová, A.Jeřábková, M. Šubr, D. Juřina, E. Compelová, R. Lorencová, V. Lažo, P. Sirotek, L. Drahozalová, R. Lorencová, M. Ondruš, R. Ondrášek, M. Blechtová, M. Kozelková, ZENGA.

CAPRO TEAM SHOW je ochutnávkou nadcházející sezony CK, jejíž zájezdy jsou již v prodeji:  www.dovolena-cviceni.cz

Nejčtenější reportáže na Aerobic.cz:

 1. IV. Aerobic kongres Trnava
 2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
 3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
 4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
 5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
 6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
 7. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
 8. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
 9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
 10. Tělo a Mysl Tour 2016 v Plzni
 

text: David Danceman Juřina – 25. 01. 2014, 20.48:13

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist