Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články čtenářů

Marta Lipovská: 10. ROČNÍK LITEX AEROBIC SHOW V LITOMYŠLI aneb jak jsem si to užila já.

NEPOPSATELNÝ ZÁŽITEK!

Taková byla již desátá show v Litomyšli. Za těch několik hodin úžasného pohybu, tance a posilování patří obrovská poklona Karlovi Jandíkovi. Organizace takové mega akce není vůbec jednoduchá tak, aby byli všichni spokojeni.

  • Začátek byl v duchu aerobiku, který byl samozřejmě skvělý, ale já jsem se nejvíc těšila na moji oblíbenou Zumbu.

Hodina s Danielkou Česnekovou a její malou-velkou láskou v bříšku byla pro mě skvělým  startem. Danielky lekce byla promyšlená do posledního puntíku. Výměna kostýmů všech účastníků, kteří se s Danielkou na pódiu střídali neměla chybu.

Další perfektní Zumb alekcí byla hodina Lucie Tvrdoňové a jejího týmu. Tato hodina byla pro mě asi z celého programu ten největší zážitek. Zumba s Luckou je vždycky nabitá pozitivní energií, že z ní čerpám ještě dnes. Společně s Jančou a Vildou vytvořili perfektní tým a lekce tím strašně rychle utekla. Výběr jejich písniček byl až do konce důkladně promyšlený, plný živé energie a úsměvů. Ani jsme si nestačili všimnout, že na nás nit nezůstala suchá.

Marta Lipovská: 10. ROČNÍK LITEX AEROBIC SHOW V LITOMYŠLI aneb jak jsem si to užila já.

Perfektní Zumba tečkou byl parádní Česko-Slovenský tým, který (i když už jsme všichni byli úplně vyřízení) dokázal vyburcovat velkou spoustu lidí.
I když jsem necvičila na každého lektora, tak bylo celý den stále na co koukat. Od krásných tanečních vystoupení po módní přehlídku.

Domů jsme si všichni odnesli spoustu dárků a i nějakou tu výhru v tombole. Doufám, že další ročník - a to již jedenáctý  -  na sebe nenechá dlouho čekat a já se opět budu moci těšit na své oblíbené lektory.

 

23. 11. 2015, 21.04:38

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist