Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Simona Krainová cvičí na POWER PLATE®

Jedna z našich nejznámějších modelek Simona Krainová a její přítel hokejista Jiří Hudler se nedávno stali tvářemi revolučního posilovacího stroje Power plate®. Simona si Power plate® velmi oblíbila a cvičí na něm nejen pod vedením profesionálních trenérů v Holmes Place Premium, ale i doma. Nejvíce na něm oceňuje jednoduchost a účinnost. Tento výrobek si ve světě už oblíbily mnohé celebrity jako Madonna, Nicol Kidmann, Kylie Minogue, Claudia Schiffer, Sting a skupina Police, Clint Eastwood a další.

Co je to Power plate®?
Posilovací stroj Power Plate® funguje na principu přenášení vibrací do svalů, které přirozeně aktivují reflexivní svalové kontrakce. Různé polohy jako je dřep, napnutí bicepsu nebo břišních svalů mohou být až po dobu 60 sekund řízeny vibrační platformou stroje, která umožňuje v jeden okamžik aktivovat různé skupiny svalů do protahujícího nebo posilujícího stavu a zaměřit se na konkrétní tělesné partie. Cvičení Acceleration Training™ je nenáročné, umožňuje komukoliv bez ohledu na věk či stupeň kondice vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů a jiných částí těla.

Power Plate® je pohodlný, rychlý, uživatelsky příjemný a nenáročný na údržbu. Kdykoli máte chvilku času, prostě začnete cvičit a využívat jeho výhod.  Na stroji Power Plate® lze vykonávat různé druhy cvičení, přičemž pásy v různých délkách připojené k platformě poskytují dodatečné možnosti cvičení. Jednoduchý, uživatelsky přívětivý ovládací panel zajišťuje snadné použití s možností automatického nastavení času a frekvence. Intenzitu cvičení je možné upravovat pomocí tří tlačítek, jimiž lze měnit stupně vibrací.

 

text: Communication Works, foto: archiv Communication Works – 10. 10. 2008, 12.57:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist