Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Neděle pro Vaše srdce II

nedele08-041.jpg

V neděli 9. 11. jsme v prostorách sportovního centra Univerzity Karlovy v Praze 10 pořádali druhý ročník "Neděle pro Vaše srdce". Výtěžek této akce je věnován občanskému sdružení Dlouhá cesta, které se zabývá podpoře rodin, které přišly o své dítě.

Báječnou atmosféru vytvořili lektoři CAPRO TEAMU (Katka Bímanová, Jana Havrdová, Michal Šubr, Bára Šulcová a Jakub Šamberger), kteří vystoupili bez nárokou na honorář, stejně jako ostatní učinkující - děti z fitness týmů Hanky Šulcové, wellness tým Hanky Šulcové, taneční skupina Matahari GROUP, Tereza Slancová s ukázkou ZUMBY.

Zvlášť bych chtěl poděkovat Janě Havrdové za příjemné a profesionální moderování akce a Monice Hubáčkové, která s Janou alternovala během jejího cvičení.

Akci podpořili sponzoři, kteří se podíleli na její propagaci a kteří přispěli dárky do tomboly. Jsou to: Energy Kluby HOLMES PLACEBody and Mind Spirit Akademie Václava Krejčíka, firma NEWYER - výrobce českého sportovního oblečení, společnost AVON a společnost SENSODYNE, internetový portál topreport.cz, internetový portál aerobic.cz a internetový portál babinet.cz.

Dodatek redakce:
Aerobic.cz děkuje CK CAPRO za to, že "její lidi" mají srdce na svém místě. Byla pro nás čest tuto akci mediálně podpořit. Děkujeme. Více fotografií naleznete na internových stránkách
www.capro.cz.

 

text: Václav Zíma, foto: CK CAPRO s.r.o. – 12. 11. 2008, 15.52:10

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist