Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Neděle pro Vaše srdce aneb aerobikem pro dobrou věc

Přišli, cvičili a pomohli. Tak bych charakterizovala aerobikovou show, která se konala v neděli 25. 11. ve sportovní hale na Slavii. Akce uspořádaná cestovní kanceláří Capro se uskutečnila ve prospěch občanského sdružení Dlouhá cesta. Jeho posláním je pomáhat rodičům, kteří se vyrovnávají se ztrátou dítěte.

Moderátorka a čerstvá maminka Jana Havrdová po úvodním rozhovoru s Martinou Hrázkou, zakladatelkou sdružení, představila prvního prezentéra Lukáše Kolka a jehoPetra Jandová lekci Take it dance. Všichni účastníci pod jeho vedením rozvlnili svá těla v tanečním rytmu plném sexy pozic. Druhá hodina (kterou jsem vedla já osobně:-) byla mixovaná: první část taneční, druhá v posilovacím duchu. Všichni jsme si příjemně protáhli tělo po vzoru zahraničních trendů. Než jsem se stihla vydýchat, uváděla jsem svižné vystoupení sportovního týmu Hanky Šulcové, jež sršelo energií.

Třetí lekce měla lehce demoličně strhující charakter. Oblíbený instruktor Michal Šubr rozjel svůj dance natolik, že se samotné pódium otřásalo v základech. Všichni včetně Michala však přežili a úsměvy na rtech odrážely dobrý pocit, že udělali něco nejen pro sebe. Před metodickou hodinou Katky Bímanové zatančila svůdný, koketní, smyslný a ladný tanec druhá vicemiss Orient 2007 Věra Lněníčková. Katka při svém představování zavtipkovala: „Holky, když něco zkazíte, sveďte to na mě.“ Řídí se totiž heslem: „nejsou špatné cvičenky, ale cvičitelky“.

O pozdvižení se postarala taneční skupina Dity Konášové Gruppo de Pena. Smyslný tanec okořeněný špetkou Dálného východu nenechal chladným nikoho z přítomných dam ani pánů. Závěr celé sportovně-charitativní akce patřil známému lektorovi Vaškovi Krejčíkovi a jeho powerjóze. Relaxační hudba, uklidňující hlas, neopakovatelná atmosféra. Řádné protažení po náročném dni přišlo vhod všem účastníkům.

Odměnou za náročný den byla tombola. Šťastní výherci si odnesli například sportovní oblečení značky USA PRO, kloubní výživu Chandro line nebo kosmetický balíček Avon. Hodně cenných dárků věnovala Body and Mind Spirit Academy Václav Krejčíka -  knihy, CD a DVD. Dále přispěly firmy Survival, SENSODYNE a Orionpharma. Co dodat závěrem? Akce splnila očekávání. Nejen, že jsme udělali něco pro své tělo a mysl, ale zároveň jsme pomohli záslužnému projektu. Děkujeme organizátorům a těšíme se na další ročník!

 

text: Petra Jandová, foto: CK CAPRO – 30. 11. 2007, 20.00:00

Přečtěte si také

Fotogalerie z akce

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist