Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: Pohybem vypracovaná těla v Cannes

Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz
Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz
Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz Chopard,© 2media.cz

Jak oslnit na významné společenské události? Stačí mít sportem vymodelované tělo a luxusní šperk... Světové celebrity, které známe i díky jejich populárním radám, jak získat kondici (cvičební DVD, knihy),  sázejí na šperky Chopard (viz exkluzivní fotografie hvězd na MMF v Cannes).  Hodinky a šperky Chopard lze zakoupit i v ČR! Prodává je klenotnictví a hodinářství Carollinum v Pařížské ulici v Praze. 

Víte, že věhlasný švýcarský výrobce luxusních hodinek a šperků Chopard vyrábí každoročně limitované kolekce, kterými se zdobí právě hvězdy filmového, módního a hudebního nebe na významných společenských akcích?  Stojí také za novodobým designem Zlaté palmy, hlavní ceny canneského filmového festivalu, a nejnověji představil svoje šperkařské mistrovství ve spojení se samotnou královnou popu Madonnou, která údajně cvičí 365 dní v roce. A je to vidět...

Na obálce a dalších fotografiích svého nového alba Hard Candy, které vévodí prodejním žebříčkům po celém světě, má hudební diva na krku zlatodiamantový kříž z kolekce Chopard Happy Diamonds a na ruce originální prsten z 258 briliantů s nápisem „M-dolla“, jak je Madonnin pseudonym v hip hopu.  

 

foto: Chopard,© 2media.cz – 24. 05. 2008, 11.39:25

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist