Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: Listerine wellness marathon

img00457.jpgimg00458.jpgimg00459.jpg

Krásné počasí, prodloužený víkend, ani hokej se Slováky na MS neodradil 2.000 lidí od návštěvy již 8. ročníku WELLNESS MARATHON v pražské O2 Aréně. A jak akci viděl pořadatel MICHAEL ZIMA, prezident Wellness Club? „Mám radost, že se letošní ročník transformoval do festivalu zdravého a aktivního životního stylu wellness, tím pádem si přišli na své všichni lidé, bez rozdílu věku, váhy a pohlaví.“ Na zahajovací hodině se dokonce na pódiu s mistry světa, triem Holzer, Valouch, Strakoš, objevily jejich roční děti. Kluci měli velký úspěch stejně jako TRADICION, škola latinsko-amerického tance.
Druhá hodina na hlavní stage patřila orientálnímu tanci v podání nespoutané a zábavné Anife Hassan Vyskočilové. Kdo o orientální tanec nestál, mohl navštívit některý z dvanácti zajímavých workshopů, kde se představily malé formy a novinky, například: irský aerobik, kruhový trénink, STOB, ale také kangoorobik, gravity, jumping, flexi-bar. Zájem o workshopy byl obrovský i díky pilates v podání Andrei Vránové Kloboučkové a hlavně pak Tai-chi vedené hvězdnou lektorkou Zorou Jandovou.

Na Listerine WELLNESS MARATHON se objevila také  celá řada známých tváří nejen z oblasti fitness. Na módní show REEBOK se předvedly missky Jana Doležalová, Bára Kolářová, Lucka Váchová, Lilien Sarah Fischerová a Veronika Pompeová. Nejen všem ženám zazpíval idol dívčích srdcí Ali Amiri, ale také i těm, kteří se nedostali na beznadějně obsazených 100 kol na Schwinn Cycling Convention. Atmosféra byla nabitá energií a lektoři úžasní !
Skvělý byl i David Huf, který vyzval ke cvičení na pódiu Míšu Ochotskou, a musíme přiznat, že cvičení Kick & Push Aerobic ustála se ctí. Finálovou hodinou měl být Salsa Dance v podání Martiny Anton a Alice Tomanové, ale absolutorium si za své vystoupení zaslouží Olga Šípková, která si přivedla živé bubeníky, účastníci tancovali a bubnovali na pódiu. Propojila celou O2 Arénu a sklidila velký úspěch.

Následovalo zklidnění lekcí Hatha Jógy vedené Zuzanou Klingrovou, které předcházela exhibice Tai-Ji Akademie. Je skvělé,  že pořadatel nezapomněl na dobročinnost, lidé podpořili dvě občanská sdružení pečující o postižené děti, vybralo se 20.000,-Kč během akce, DĚKUJEME všem,  co přispěli. Potěšila též wellness výstava výrobků a služeb s 30 atraktivními stánky, stejně jako tombola plná zajímavých cen. Osmý ročník Listerine WELLNESS MARATHON se prostě vydařil a připočteme-li k tomu nadšení a spokojenost dopoledního finále soutěže DĚTI FITNESS aneb sportem proti drogám, můžete zřejmě jen litovat, pokud jste se festivalu zdravého a aktivního životního stylu wellness nezúčastnili, případně se těšit na jeho další ročník. Pořadatel se nechal slyšet, že akce prý bude ještě větší a zábavnější …  „WELLNESS je o pohodě a dobrém pocitu z aktivně prožitého dne,“ říká pořadatel akce Michael Zima, prezident Wellness Club.

 

text: Wellness Club, foto: archiv www.wellnessclub.cz – 20. 05. 2009, 17.53:25

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist