Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Fotogalerie

Fotogalerie: Aerobik s Radkou Hanákovou

Se synem AdamemFoto z kondičního soustředění na Šumavědsc01032.jpg
dsc01035.jpgdsc01038.jpgdsc01058.jpg
dsc01065.jpgJuniorská mistryně světa 2005 Petra Machová a juniorská vicemisttryně světa 2005, 2007 Lenka Jiřenová na tréninkuLenka Jiřenová

Co nového u Radky Hanákové?
Radka je již skoro rok na „ částečné“ mateřské dovolené se synem Adámkem, takže trochu omezila své pracovní a také volnočasové aktivity.
Nepracuje již jako aerobik manager v pražském sportovním centru, ale pouze jednou týdně se tam odreaguje předcvičováním lekce step aerobiku. Jelikož jí však pravidelný pohyb schází, chodí si 1-2x týdně zaběhat a snaží se také zacvičit doma power yogu.Do Akademie aerobiku dochází Radka trénovat své závodníky  3x týdně (samozřejmě i s Adamem :-) Část její práce převzaly její bývalé svěřenkyně a reprezentantky ve sportovním aerobiku mistryně Evropy Lucie Jiříková a mistryně ČR Markéta Soppeová. Nově jí také velmi pomáhá bývalá závodnice a dnes rozhodčí Nikola Košacká ze Zlína. Podrobnosti na www.bodyart.cz.

Rodiče, nepřehlédněte!
Radka nyní pořádá tréninky v sídle ČASPV a Svazu aerobiku na Ohradském náměstí. Tělocvična je tu větší, a tak bude v následujícím školním roce 2008/2009 přijímat nové členy Akademie, převážně z těch mladších kategorií  6- 10 let. Noví členové mají trénink Přípravky 3x týdně 1,5 hodiny. Naučí se zde všeobecným sportovním základům, přičemž nejraději  a tím pádem i nejvíce se děti naučí hrou. Důraz je kladen na flexibilitu, odrazové schopnosti, rychlost a obratnost. Důležitý je také pohyb v souladu s hudbou. Začínají závodit v soutěžích pódiových skladeb a ti nejšikovnější potom přecházejí na trénink sportovního aerobiku. Pro více informací pište antispam nebo volejte 602 802 411.

 

foto: archiv Radky Hanákové, www.bodyart.cz – 10. 08. 2008, 08.08:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist