Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zprávy z FISAF WORLD FITNESS CHAMPIONSHIP - Den 5.

api8226.jpg

V pátek  4.12.2009 proběhlo na francouzském ostrově Martinik první a semifinálové kolo seniorské kategorie Mistrovství světa ve sportovním aerobiku, fitness teamech a hip hop - FISAF WORLD FITNESS CHAMPIONSHIP 2009. Do zítřejšího finále postupuje většina našich závodníků.

V kategorii žen postupuje do finále naše Denisa Barešová z druhého místa, Tamara Jiříková z pátého a Tereza Zámostná ze šestého místa.
Mezi muži zatím kraluje Jan Pochobradský, který postupuje z prvního místa. Dan Komarov bohužel ze zdravotních důvodů odstoupil po základním kole a semifinále se nezúčastnil.

V teamech jsou zatím na prvním místě Radka a Tereza Cihlářovy se Zuzanou Reissovou, za nimi z druhého místa postupují Mirka Zimová, Hanka Babková a Vojta Ešner a pomyslnou medailovou trojici završuje team Magdalena Husáková, Jindřiška Prošková a Klára Birnbaumová.

V párech na prvním místě tradičně Pavel Sirotek s Veronikou Šindelářovou a na třetím místě nováčci soutěže Petr Doxanský a Tereza Konrádová.
Fitness aerobik v semifinále vyhrál team Aerobik klub Zlín, na druhém místě se umístil team Fitness centra Hanky Šulcové

První dvě semifinálová místa kategorie step obsadily také české teamy, na prvním místě se umístil Oxygen Příbram a na druhém Aerobik centrum Brno.
Do zítřejšího finále kategorie hip hop postupuje taneční skupina TJ Slavoj Litoměřice Funky Dangers, která se v semifinále umístila na šestém místě. LSD Dancers Oxygen Příbram bohužel do zítřejšího finále nepostupuje.

Ve večerních hodinách proběhlo finále soutěže Individual Trophy. V kategorii fitness se naše profesionálky Iva Mojžíšková a Pavlína Radičová představily perfektně propracovanými choreografiemi, které byly nakonec  oceněny odbornou porotou čtvrtým místem pro Pavlínu a třetím místem pro Ivu.

V neuvěřitelné atmosféře finále kategorie hip hop, na které se podílela i naše skvělá tanečnice a choreografka Sabina Škodová, kdy se doslova roztančila plná hala fanoušků, se z našich tanečnic nejlépe umístila Sváťa Kobzová na čtvrtém místě.

A nakonec perlička ze zákulisí soutěže kadetů a juniorů. Naše Kristýnka Zahradníčková byla panelem rozhodčích neoficiálně označena za nejlepší kadetku celé soutěže,  obzvlášť byla zmiňována její příkladná prezentace sestavy, přirozená krása a elegance.
Držte našim závodníkům palce do zítřejšího finále, které začíná v 17:00 místního času!
Z francouzského ostrova Martinik zdraví Jana Havrdová, manažerka výpravy

Aerobic.cz na FACEBOOKu

 

05. 12. 2009, 12.04:46

Přečtěte si také

Související materiál

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist