Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Značka Veseko přináší na trh novinky v segmentu konzervovaných hotových pokrmů

U konzervovaných pokrmů je třeba mít jistotu dobré chuti a dostatku masa. Značka Veseko obojí splňuje. Navíc je držitelem certifikátu IFS a vývozních povolení pro dodávku své produkce na evropské a světové trhy, čímž má zajištěnu možnost vyhovět zákazníkovi jak výrobně, tak i geograficky.

Historie továrny ve Velkém Šenově se začala psát už v roce 1956, kdy v místě odstartovala výroba rybích a později masových konzerv. Aby bylo možné další zvyšování produkce, proběhla v letech 2001–2007 generální rekonstrukce celého areálu továrny, výstavba nových výrobních a skladových kapacit a závod byl vybaven moderními technologickými zařízeními.

Značka Veseko přináší na trh novinky v segmentu konzervovaných hotových pokrmů

Továrna Veseko se tím stala moderní základnou pro potravinářskou výrobu, vybavenou veškerou technickou infrastrukturou a inženýrskými sítěmi. Zároveň disponuje vlastními zdroji pitné pramenité vody a laboratořemi pro kontrolu surovin a výrobků. Veseko je držitelem certifikátu IFS a vývozních povolení, díky nimžmůže dodávat svou produkcii na evropské a světové trhy. Má tak zajištěnou možnost vyhovět zákazníkovi jak výrobně, tak i geograficky. Více informací najdete na www.veseko.com.

 

23. 10. 2015, 14.03:33

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist