Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Zázračné bylinky na běžné neduhy

Zázračné bylinky na běžné neduhyZázračné bylinky na běžné neduhyZázračné bylinky na běžné neduhy

Sychravé počasí a přechod ze zimy do tepla způsobuje oslabení organismu a vyšší náchylnost k nemocem. Důležité je potíže nepřecházet a řešit je co nejdříve. Problémem je především zahlenění organismu. Je zapotřebí dýchací cesty uvolnit. Díky rýmě a pocení dochází k rychlému odvodňování organismu. Důležitou součástí pomoci při obtížích je doplňování tekutin ve větší míře, než jsme zvyklí - ideálně v malých dávkách po celý den.

Pokud bychom měli zvolit jen jedinou přírodní zbraň proti nachlazení, byl by to zázvor, který je v této oblasti mistrem a přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Při nachlazení jsou však významnými pomocníky i další bylinky.Lipový květ napomáhá činnosti dýchacích cest a podporuje správnou činnost dýchacího systému. Černý bez je skvělým pomocníkem při potížích horních cest dýchacích. Na dýchací soustavu působí blahodárně rovněž fenykl, který zároveň stejně jako výše zmíněné bylinky podporuje imunitní systém. Vhodnou bylinkou je i tymián, který má protizánětlivé účinky. Sléz pomáhá zklidnit krk a hltan.

Pickwick představuje novou řadu čajů - Pickwick Herbalis - funkční čaje využívající sílu přírody v podobě pečlivě vybrané kombinace bylin, které jsou pomocníkem při mnoha potížích.

Nachlazení: Pickwick Herbalis Nachlazení

  • Spojuje silný zázvor a bylinky nejvíce účinné při nachlazení. Obsahuje květ černého bezu, lipový květ a sléz. Bylinkovou, výrazně zázvorovou chuť doplňují lehké tóny fenyklu a tymiánu. Napomáhá správné funkci dýchacího systému a posiluje imunitní systém.

Kašel a dýchací ústrojí: Pickwick Herbalis Průdušky

  • Směs bylinek napomáhající při kašli a správné činnosti dýchacího ústrojí obsahuje lipový květ, fenykl, mateřídoušku, šalvěj a tymián. Máta a fenykl dodávají výluhu příjemně větrové aroma a usnadňují vykašlávání.

Trávení: Pickwick Herbalis Zažívání

  • Tato čajová směs je specifická obsahem extra silné máty ze státu Oregon, která vyniká vyšším obsahem olejové složky a výraznější chutí ve srovnání s evropskou mátou. Podporuje normální činnost trávící soustavy a střev. Ve směsi je obsažen také heřmánek, meduňka, fenykl, skořice a lékořice.


 

24. 11. 2014, 11.47:03

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist