Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Vincentka 3x pro zdraví

Vincentka 3x pro zdravíVincentka 3x pro zdravíVincentka 3x pro zdraví

Pokud máte rádi přírodní produkty, vyzkoušejte zubní pastu Vincentka s přírodními fluoridy. Ta čerpá minerály důležité pro zuby přímo z naší přírody. Její složení se diametrálně odlišuje od běžně dostupných zubních past.  Téměř třetina je tvořena koncentrátem minerální vody z přírodního léčivého zdroje Vincentka. Díky tomu obsahuje přírodní dezinfekční minerály a mikročástice, které pomáhají účinně odstraňovat zubní plak a nedráždí. Směs přírodních fluoridů zvyšuje odolnost proti zubnímu kazu. Zubní pasta s obsahem přírodních minerálů, čistí a současně ošetřuje. Příznivě působí na sliznici dutiny ústní, udržuje zdravý stav dásní a zabraňuje vzniku paradentózy. Přírodní křemičitany, jemně pomleté jsou zodpovědné za skvělý pocit vyčištění zubní skloviny, zajišťují abrazivní efekt zubní pasty. Pasta je neslaná, příjemně pěnivá i za přítomnosti soli Vincentka, s jemnou ovocnou chutí. Zubní pastu Vincentka mohou používat těhotné i kojící ženy a malé děti.

Nosní sprej Vincentka, využívá ojedinělou minerální vodu z přírodního léčivého zdroje Vincentka, jemně ošetřuje sliznici nosohltanu při rýmě a ucpaném nosu a jako prevence napomáhá udržovat imunitu sliznic, jakožto prvotní obrany před infekcemi. Díky tomu, že není návykový, jako většina podobných produktů, je možné jej aplikovat neomezeně – ať už jako prevenci či v případě rýmy. Nosní sprej je důležité používat také při pobytu v prostředí  s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a v místech znečištěných zejména prachovými částicemi. Nosní sprej Vincentka mohou používat těhotné i kojící ženy a malé děti.

Vincentka Sirup zklidní podráždění při kašli, rozpustí nepříjemné hleny a zprůchodní dýchací cesty. Spojuje sílu léčivých bylinek – jitrocele a mateřídoušky, a  minerální vody Vincentka z přírodního léčivého zdroje. Vincentka je při nachlazení ideální zásobou stopových prvků (vápník, hořčík, jód, lithium, fluor a dalších).    Jitrocelový extrakt s obsahem slizu, aukubinu, tříslovin a kyseliny křemičité je vhodný při zahlenění dýchacího ústrojí.
Mateřídouškový extrakt s obsahem silic, thymolu, hořčin, tříslovin a flavonů úspěšně pomáhá při potížích horních cest dýchacích, zažívání a trávení. Zvyšuje tvorbu žaludečních šťáv a podporuje chuť k jídlu, která se díky nachlazení ztrácí.

 

25. 11. 2014, 18.46:28

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist