Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Čtyři čtenářky Aerobic.cz, které se věnují sportu, testovaly prací prostředek Perwoll Sport&Active

A jak jejich testování dopadlo?

Dana Kučerová, lektorka aerobiku a zapálená sportovkyně

Vzhledem k tomu, že web Aerobic.cz je portálem sportujících a aktivních lidí, jsem si téměř 100% jistá, že v domácnostech nás všech to večer vypadá stejně a přesně takhle: Je něco po déváté hodině večer, v koupelně burácí pračka přeplněná sportem "unavených" triček, legín, dresů a ručníků, vedle v pokoji sušák - už se třese na další "nálož" (nevím, jak u vás, ale v našem případě jde již o stabilní kus nábytku), o kousek dál bezedný a stále přetékající prádelní koš netrpělivě vyhlíží kamarádku žehličku. Nikdy nekončící koloběh, že?

Až na to žehlení má naštěstí naše generace tu "dřinu" spojenou s praním prádla vyřešenou a ulehčenou díky výdobytkům moderní civilizace. Abychom to měli ještě jednodušší, myslí už i výrobci pracích prostředků na nás sportovce. Všechny ty krásné dresy a funkční oblečení nás díky množství i kvalitě často stojí víc, než běžné oblečení. V pračce se však právě tyhle kousky otáčí skoro každý den. Kromě toho, že musí tenhle nápor vydržet, většina těchto funkčních a dry fit zázraků se nesnáší s aviváží - přiznejme se (hlavně my dámy), jak rády prádlo rozmazlujeme změkčovadly a vůněmi všeho druhu... A aviváž je zrovna příjemnost, která těmhle kouskům dvakrát nesvědčí.

Perwoll Sport&Active jsem potkala poprvé minulý rok na 1/2maratonu v K.Varech a vím, že jsem tehdy zatleskala výrobci. Konečně "něco", co funguje a je šetrné k funkčnímu oblečení. Okamžitě se stal jedničkou mezi prostředky, kterými krmíme pračku (a to ve velkém). Jestli ještě neznáte, vřele doporučuji!

Když jsem příteli Michalovi oznámila, že budu pro Aerobic.cz testovat tuhle "novinku" a zeptala se, jaký má názor na praní on, řekl přesně tohle: "otevřu dvířka pračky, hodím tam prádlo, přidám prací prostředek, zavřu dvířka, zmáčknu knoflík a peru."  Co dodat? nemáme to proti generaci našich babiček ohnutých u škopku s valchou přecijen dost "easy"?

Mili Pilátová, lektorka skupinových lekcí

Jsem cvičitelka aerobních lekcí a spinningu. Při lektorování do toho jdu vždy naplno a oblečení pak můžu většinou ždímat. Ti, kdo pravidelně sportují, mi dají za pravdu, že problémem v dnešní době není uchovat stálost barev a tvar, ale svěžest oblečení. Většinou totiž oblečení není zašpiněné, ale propocené, navíc prát se může jen při nízké teplotě.

Ve skříni už jsem měla pár kousků, u kterých se nešlo zbavit nepříjemného pachu a hrozilo, že se s nimi budu muset rozloučit. Naštěstí mi na poslední chvíli přišel do rukou Perwoll Sport&Active. A opravdu zafungoval. Nepříjemný zápach je pryč a já se opět můžu při sportu cítit příjemně a sebejistě.

Kromě fitness oblečení jsem vyzkoušela Perwoll sport i na plavky, které jsou po návštěvě bazénu vždy načihlé chlórem. Stačilo je ručně přemáchnout s kapkou Perwollu Sport a byly opět voňavé.

Do třetice jsem Perwoll sport otestovala na partnerovy zástěry. Je profesionální kuchař a oblečení je tedy nejen propocené, ale načichlé výpary z kuchyně. V poslední době se mi nedařilo ani po předpírce, ani po dvojitém praní zbavit typického zápachu. A tak mě napadlo přidat jednu odměrku  Perwoll Sport a vida, i tady uspěl a potvrdil tak svoji multifunkčnost.
 
Proto bude mít u mě Perwoll trvalé místo a mohu ho všem, nejen sporťákům, doporučit!
 
Mgr. Ivana Holzerová, lektorka posilovacích lekcí, majitelka a lektorka BABY klubu Rafťáček

Mám doma tři chlapy – jednoho mistra světa ve sportovním aerobiku a trenéra osobních lekcí v jedné osobě a k tomu dva malé mistry světa v rošťačení (jeden má pět let a druhý teprve rok, ale nezdá se... ). Sama se také aktivně věnuji sportování, takže o špinavé a propocení prádlo není doma nikdy nouze....

To svoje nosím z posilovacích lekcí a cvičení rodičů s dětmi, které lektoruji. Manželovi pak peru mraky jeho propocených sportovních hader (jeho slova :-)), v kterých lektoruje, školí a trénuje sám sebe...

A synové? Ti mě zásobují zcela pravidelně svými sportovními i nesportovními aktivitami doma i venku. Testovat prací prostředek Perwoll Sport&Active, který je navržen pro sportovní oblečení, jsem tedy rozhodně měla na čem. A mohu potvrdit, že skutečně funguje.

Příjemná je také jeho nevtíravá vůně. Navíc jako uživatelka oblečení z funkčních materiálů pak oceňuji, že prací prostředek zachovává vlastnosti těchto na údržbu choulostivých tkanin.

Katka, učitelka francouzštiny, manžel pravidelný návštěvník posilovny

Prací gel je dodáván v láhvích různého obsahu, takže můžete zvolit velikost podle svých potřeb, nebo podle možností rodinného rozpočtu. Hned po otevření nádoby mě zaujala příjemná svěží vůně, která mimochodem vytrvá na prádle i po vyprání a usušení. Gel se v pračce skvěle rozpouští, takže ani praní na nižší teploty není problémem. Prádlo je po vyjmutí z pračky voňavé a působí jako po použití aviváže- je hebké a příjemné na dotek. Navíc, prádlo opravdu voní i pokud v něm cvičíte déle, než při použití běžného pracího prášku, nebo gelu. Manžel si pochvaloval, že i v hard-core tělocvičně, kde cvičí tvrdí chlapi, takže nějaké příjemné svěží vůně by zde nikdo nečekal, byl po celou dobu obklopen příjemným jemným oblakem svěží decentní vůně uvolňující se z tréninkového oblečení.

 

18. 11. 2014, 22.36:17

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist