Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Věra Macošková: 3D fitness kongres POHYB a ZDRAVÍ 2014

Podzimní nabídka skvělých akci byla letos opravdu pestrá. Moje volba byla jasná hned od začátku.  Do diáře jsem si poznačila datum  22.11.2014 . 

Zaujal mě totiž šestý ročník 3D FITNESS KONGRES Pohyb a zdraví 2014, který se  konal v hotelu Park Holiday - Praha Benice.  Na ploše  větší než 1200 m2, v osmi sálech  se uskutečnilo více jak 80 skupinových lekcí a odborných přednášek.

Z Opavy jsme s děvčaty vyrazily brzy ráno,  jelikož jsem předpokládala na cestě uzavírky a dopravní komplikace  …Nic z toho se nepotvrdilo a my byly na místě už v 7:30 hod. Mile nás překvapilo, že vše už je připravené.  Prezentace proběhla bez komplikací a my si mohly dát v klidu ranní kávu před náročným dnem.

Jelikož do začátku lekcí zbývalo hodně času,  mé  první kroky vedly do haly A, kde byla prezentace partnerů akce . Kdo si chtěl zakoupit něco pěkného na sebe, určitě si vybral z velké nabídky  sportovního oblečení a doplňku od firem Feel joy, Nessi nebo VENICE BEACH.  Vynikající občerstvení poskytl partner Zdravé stravování s.r.o, nechyběly ani doplňky výživy od firmy Nutrend a mnoho dalších.

3D fitness kongres POHYB a ZDRAVÍ 2014

V 9 hod. start první lekce v hale A vedl vynikající lektor z Brna Roman Ondrášek.  Jeho taneční lekce  THIS  IS MY DANCE  rozproudila všechny přítomné.
Druhou taneční lekci  s názvem  JAZZ meets HOUSE vedl skvělý  tanečník  Robert Steinbacher, který se narodil ve Švýcarsku. 
Třetí lekce  LATINO HOT  patřila sympatické Lence Velínské z Brna, která si na pódium přizvala Romana.

Všechny tři lekce  se mi líbily, každá byla úplně jiná a vedená opravdovými profesionály.

Další mé kroky vedly do arény funkčního tréninku.  Sál plných krásných barev a různých cvičebních pomůcek TRX®, TRX® Rip trainer, VIPR®, GUN-eX®, FLOWIN®, Lebert® a další. Překvapilo  mě osm  stanovišť v jednom sále.  Každé mělo jiné cvičební nářadí a svého lektora. Na místě byla trenérské esa jako David Navaro, Jakub Wurzel, Petr Peč a další.

Bylo vidět, že účastníci si lekce opravdu užívali, zaslouží si obdiv a pochvalu za své výkony.

3D fitness kongres POHYB a ZDRAVÍ 2014

Kdo chtěl, mohl si vyzkoušet i lekce GRAVITY®  program pod hlavičkou Total Gym.  Zárukou kvality lekcí byla sympatická Věra Havlová a  mistr světa ve sportovním aerobiku, stále ve formě - master trenér Vláďa Valouch.

Robert Steinbacher poprvé představil v  České republice  lekci bodyART = skupinová lekce funkčního tréninku. Spojení těla, mysli a duše.   Lekce, na kterou jsem se  moc těšila - a nezklamala mě. Skvělé protažení a posílení celého těla, kapky potu, ale úsměv na tváři.

Po lekci  jsem se zdržela rozhovorem s Robertem. Unikla mi sice další  lekce, ale naopak získala nové informace o lekcích deepWORK a bodyART.

Pak jsem se vrátila do haly A, kde probíhala bohatá tombola. Každý účastník za vyplnění dotazníku dostal krásný dárek  - ponožky 3D FITNESS .

Poslední lekce, na kterou jsem si s chutí zacvičila, byla srdeční záležitost lekce deepWORK - novinka v ČR a skvělá hodina přímo se zakladatelem  Robert Steinbacher. Byl to opravdový zážitek.  O lekcích deepWORK jsem psala článek na kaloricketabulky.cz

Věra Macošková a Robert Steinbacher

autorka článku Věra Macošková

Nabídka programu byla opravdu pestrá a člověk by chtěl být součastně na dvou i více místech najednou. Zajímavé byly určitě i odborné přednášky. Já osobně jsem si kromě inspirací do svých lekcí a nové energie, odnesla v srdci krásný pocit z přátelských setkání s prima lidmi.

Chtěla bych moc poděkovat celému pořadatelskému týmu 3D FITNESS za skvělé uspořádání této ojedinělé akce. Vy kteří, jste letos nebyli,  můžete ještě mrknout na fotografie a naladit se třeba na příště. Už teď se těším na slíbený kongres v roce 2015

Věra Macošková na Aerobic.cz

 

Nejčtenější reportáže:

  1. IV. Aerobic kongres Trnava
  2. Dana Kučerová: BEST of FACE Czech na Hamru
  3. Mezinárodní Fitness Den v Plzni
  4. Eva Kubalová: Best of FACE CZECH
  5. Kajča Jarošová: Největší jóga festival ve střední Evropě aneb skvělá neděle na Reebok Yoga Sensation v Praze
  6. David Daceman: Šmrncovní akce CAPRO TEAM SHOW měla opět náboj!
  7. Kongres Fitness story rozhýbal Olomouc
  8. Lucie Reichlová: 3D FITNESS kongres - 8. ročník Pohyb a zdraví 2018
  9. VZP TOUR s Hankou Kynychovou vyvrcholilo v Praze
  10. Dana Kučerová a Jarda Vobr rozhýbali VŠE. A Vlasta Matoušová vám o tom napsala, protože to zažila na vlastní nohy
 

25. 11. 2014, 09.53:58

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist