Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

StreetDance 2

StreetDance 2StreetDance 2StreetDance 2
StreetDance se stal jedním z nejúspěšnějších britských nezávislých filmů. Pokračování Streetdance 2 na plátna přináší ten samý tým. Po fenomenálním úspěchu prvního filmu StreetDance 3D bylo všem všem jasné, že přijít s pokračováním bude nelehký úkol.  Film režírovalo vítězné duo Max a Dania. Námět napsala Jane English (Sugar Rush). Producenty jsou Allan Nimbo a James Richardson. Natáčelo se po celé Evropě včetně Londýna, Paříže, Říma a Berlína. V prvním filmu StreetDance se Dania snažila divákům přiblížit různé taneční styly. V druhém filmu bylo nezbytné vytvořit další taneční fúzi, a protože spolu pracují oba už hodně dlouho, věděli hned, že to bude latina.
Falk Hetschel (Ash) a Sofia Boutella (Eva) vévodí rozmanitému obsazení. Sofia se účastnila dvou světových turné Madonny a nedávno se objevila v posmrtném videoklipu pro Michaela Jacksona Hollywod Tonight. Falk byl naposledy k vidění v akčním thrilleru s Tomem Cruisem Zatím spolu, zatím živi.
George Sampson je zpět a to v hlavní roli drzého chlápka Eddieho. Skupina Flawless stále soupeří s The Surge. Akai hraje Juniora, nejmladšího člena nové skupiny. K týmu se přidal i významný herec Tom Conti a to v roli Manua, Evina milujícího a starostlivého strýce.

Máme se tedy na co těšit.

Nejčtenější články v rubrice

  1. Nepotopitelná loď Titanic se vrací na plátna zásluhou Jamese Camerona v neuvěřitelné 3D projekci
  2. Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník
  3. Čtvery Vánoce
 

text: Bontonfilm, a. s., foto: Bontonfilm, a. s. – 29. 04. 2012, 18.53:40

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist