Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Příběhy 2013: Křest charitativního kalendáře NF Kapka naděje

Příběhy 2013: Křest charitativního kalendáře NF Kapka nadějePříběhy 2013: Křest charitativního kalendáře NF Kapka nadějePříběhy 2013: Křest charitativního kalendáře NF Kapka naděje

Dne 30.10.2012 se v Siddharta café konal již 3. ročník křtu charitativního kalendáře, tentokrát pod názvem "Příběhy 2013" s podtitulem Historické příběhy splněných snů. Místo obyčejných obrázků nebo fotek obsahuje tento unikátní kalendář umělecké fotografie známých osobností a dětí z celé ČR léčených na Klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol.

Kalendář obsahuje krátké příběhy otografovaných dětí, doplněné zajímavými příběhy nafocených historických osobností a kalendária. Karel Abrahám, Petr Bende, Eliška Bučková, Jan Čenský, Michal David, Jan Dolanský, Adéla Gondíková, Dalibor Gondík, Ivana Chýlková, Diana Kobzanová, Jakub Kohák, Anna Kulovaná, Renata Langmannová, hudební skupina Mandrage, Luděk Sobota, David Svoboda, Aneta Vignerová, hudební skupina Vyspaní fixa a Olbram Zoubek, to jsou jména známých osobností, které můžete v kalendáři na fotografiích spatřit.

Zakoupením tohoto kalendáře uděláte radost nejen sobě, ale navíc přispějete svou kapkou na podporu nemocných dětí, zvláště dětí s poruchou krvetvorby, s nádorovým onemocněním nebo dětem, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Za tento opravdu krásný kalendář, který potěší a zahřeje u srdce každého, děkujeme fotografovi Martinu Vobořilovi a všem partnerům projektu, bez kterých by tento jedinečný kalendář nemohl vzniknout. Všem dětem zachycených na fotografiích i dětem, které svůj životní boj teprve svádí, přejeme hodně štěstí, radosti, a do dalších mnoha a mnoha let života hodně zdraví.

Jednorázová DMS

Odešlete dárcovskou SMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč, NF KAPKA NADĚJE obdrží 27 Kč.

DMS Roční podpora

Nyní můžete nově přispívat pravidelně každý měsíc po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK KAPKANADEJE na číslo 87 777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč.

Více informací najdete na www.darcovskasms.cz.

Nejčtenější články na téma Zdraví:

  1. Denisa Barešová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  2. Tamara Jiříková: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  3. Mili Pilátová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  4. Fakta a mýty o používání tamponu
  5. Hana Dvorská, známá česká kaskadérka a instruktorka boot campu: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  6. Daniel Müller: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  7. Veronika Buriš Vrzbová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  8. Poruchy pigmentace kůže
  9. Tereza Cihlářová: Moje tipy pro zdraví a pohodu
  10. Michal Šubr: Moje tipy pro zdraví a pohodu
 

05. 11. 2012, 17.41:59

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist