Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Petra Šestáková: Jak ošetřovat a líčit aknózní pleť

Základem péče o pleť je její ranní a večerní čištění pomocí pleťových vod či gelů. Jednou za čas je vhodné pomoci odlupování mrtvých kožních buněk pomocí jemného peelingu. Není třeba používat líčidel mnoho, pleť můžete jen jemně korigovat a tónovat.

Jak postupovat při líčení aknózní pleti:

Aplikace make-upu by se měla stát pravidlem hlavně pro citlivou a problematickou pleť. Je to stavební kámen vašeho líčení! Výrobky pro tento typ pleti obsahují antibakteriální složky, které zabraňují dalšímu šíření infekce a pleti nijak neublíží. Problematická pleť pak působí klidně
a pěstěně.

•    Jako první použijte korektor. Je tuhý a má velmi vysokou krycí schopnost. Korektor na každý pupínek aplikujte buď čistě umytýma rukama anebo použijte štětec s umělými vlákny. Rozklepejte nános do ztracena.

•    Pak použijte antibakteriální make-up určený na aknózní pleť. Ten musí přesně odpovídat vaší barvě pleti. Pokud jsou po aplikaci make-upu některé pupínky ještě vidět, opakujte aplikaci korektoru.

•    Celý obličej dokonale zapudrujte, tím zafixujete provedené korekce a budete mít pleť pěkně béžovou bez rudých akné pupínků.

Pak už nanášejte líčidla, jak jste zvyklá, ale pamatujte, že méně je více. Stačí béžový oční stín, černá řasenka, trochu bronzeru na tváře a jemný lesk na rty.

Více informací o Skinoren krému, problematické pokožce a akné naleznete také na www.skinoren.cz

Více informací o Skinoren krému, problematické pokožce a akné naleznete také na www.skinoren.cz

 

14. 06. 2014, 14.20:15

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist