Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Jana Šťastná: Carniform Shot, Carnichrom, Formdrink, T-mealfruity od Nutrendu v mém jídelníčku

Jsem mnohaletou fanynkou výrobků Nutrend, a tak jsem přivítala možnost vyzkoušet některé produkty, které jsem z vlastní zkušenosti neznala.

Jako poměrně zaneprázdněná sportující žena mám i já občas problém dostat do sebe množství proteinů, které potřebuji a proto mám běžně ve svém stravovacím režimu proteinové nápoje. Vyzkoušela jsem spoustu příchutí i značek, ale musím říct, že T-mealFruity je můj favorit. Kdo proteinové nápoje zná, ten ví, že dost častým problémem je jejich chuť a pokud je potřeba zařadit ho do svého jídelníčku pravidelně, nepříjemná chuť se časem stane problémem.

V případě T-mealFruity toto odpadá, protože všechny příchutě jsou naprosto luxusní, není v nich žádná pachuť a rozhodně se jich nejde přepít. Jako pravidelný konzument mám už i pár vychytávek a T-mealfruity jsem tedy vyzkoušela nasypat i do ranní ovesné nebo rýžové kaše, do bezlepkových mufínů, do ovesných palačinek a v létě jsou úžasné do ovocných smoothie nápojů.

Jana Šťastná: Carniform Shot, Carnichrom, Formdrink, T-mealfruity od Nutrendu v mém jídelníčku

Výrobek, který mě vyloženě nadchnul a zůstane v mém repertoáru, je Carniform Shot. Tyto megaampule před cvičením mě skutečně „nabouchnou“ a cítím příval energie a zároveň vnímám během cvičení zvýšenou termoaktivitu a je tak znát, že podporují spalování. O účincích karnitinu vedou odborníci spoustu diskuzí pro i proti a já vždy doporučuji každému vyzkoušet si to sám na sobě. A v případě Carniform shotů mohu jedině doporučit. Kombinace obsažených látek v mém případě funguje.

Přípravek Carnichrom jsem zařadila ke svým ranním rituálům a i ve dnech, kdy nebyl z důvodu obrovského pracovního vytížení -  nepřepadaly mě chutě na sladké, které by bez něj zcela jistě přišly. V mém případě tedy regulace hladiny krevního cukru na jedničku.

  • Výrobek Formdrink jsem si v teplých dnech vyloženě užila a nepoužívala jsem ho jen jako tréninkový nápoj, ale ochucovala jsem jím i svůj oblíbený zelený čaj.

Sama za sebe ve využívání těchto produktů pokračuji i nadále a staly se součástí mého jídelníčku. Doporučila bych je všem, kdo chtějí podpořit své sportovní úsilí a redukovat nějaké kilo. Naopak bych nedoporučila tomu, kdo se nechce hýbat a očekává zázrak v podobě bezpracně ztracených kilogramů.

Potvrdila jsem si, že správným jídelníčkem, sportovní aktivitou, která baví, a vhodně zvolenými potravinovými doplňky, můžeme svého úsilí dosáhnout dříve, budeme mít více energie, kterou potřebujeme nejen při sportu, ale i v běžném životě.

 

04. 01. 2014, 16.25:45

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist