Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Odpovídá Monika Horáková

Odpovídá ředitelka agentury Miss Aerobik Models Monika Horáková (dlouholetá praxe v oblasti modeligu, fotomodeligu a reklamy v ČR a zahraničí, vítězka soutěží: Miss junior 2001, Miss Praha Open 2006, Miss aerobik 2007. Finalistka soutěže Miss ČR 2004, kde získala titul Miss talent 2004).

Jaká je Vaše úloha v rámci projektu Miss Aerobik?
Součástí nově vzniklé společnosti Miss Aerobik a.s. je i agentura Miss Aerobik Models, jejíž jsem ředitelkou. Má práce spočívá ve vyhledávání pracovních nabídek pro dívky, které se zúčastnily soutěže Miss Aerobik. Chci, aby finálovou účastí v soutěži Miss Aerobik pro dívky nic nekončilo, ale naopak začínalo a otevřely se jim nové brány v podobě pracovních nabídek ze světa modelingu, fotomodelingu, hostesingu, lektoringu aerobiku a jiných sportovních exhibicí. Do budoucna chceme do naší agentury nabírat i dívky, jež se soutěže nezúčastnily, ale mají rády sport a chtějí pracovat jako fitness modelky.

Jaká jsou Vaše očekávání coby ředitelky modelingové agentury?
Jsem velmi nadšena z toho, že budu pracovat s dívkami nejen krásnými, ale také sportovně aktivními, což je myslím úžasné a pro klienty lákavé spojení. Chci, aby se naše agentura ubírala trochu jiným směrem, než typické modelingové agentury. Chceme svým klientům nabídnout dívky, které výborně vypadají a jsou schopny se představit v několika rolích: coby modelky, tanečnice, lektorky aerobiku, moderátorky atd. Využití našich dívek má opravdu široký záběr.

Máte sama zkušenosti z oblasti modelingu?
Ano, mám. Sama jsem modeling dělala přes 10 let a právě praxi a zkušenosti z těchto let chci využít i v mé současné práci. Myslím, že mou výhodou je i fakt, že jsem sama soutěž Miss Aerobik vyhrála a to v roce 2007. Mohu se tak díky těmto zkušenostem vcítit do pocitů našich finalistek, pomoci jim jak při samotném finále, tak při pracovních zakázkách na to navazujících.

 

18. 03. 2009, 16.10:54

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist