Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Miss Aerobik

Miss aerobik ČR 2007

Ještě před samotným sobotním finále dívky absolvovaly několik společných soustředění. Dvakrát se sešly v Anenský slatinných lázních, nejdůležitější část přípravy je čekala na Turecké riviéře v  letovisku Side. Právě u moře dostaly finalistky nejvíce zabrat. Pod vedením instruktora aerobiku Romana Ondráška a choreografky Soni Kupcové zde dolaďovaly své finálové sestavy, ale také promenádu v plavkách a nástupy na pódium. Vedle toho natáčely dívky osobní medailonky s televizním štábem pod vedení zkušeného režiséra Jiřího Adamce. Ten režíruje finále už od roku 1998 a i letos si přístup dívek pochvaloval.

Boj o korunku zahájily dívky sestavou aerobiku, následovala konverzace s hosty (David Prachař, Aleš Valenta, Zbyněk Merunka, Jan Tuna, Jan Rosák, Pavel Zuna, Daniel Bambas, Jan Čenský, Tomáš Dvořák, Martin  Zounar) a  závod na trenažéru. Vypracované postavy předvedly při promenádě v plavkách a bleskovém rozhovoru s Petrem Salavou, který je po letech strávených se soutěží již opravdovým znalcem královen aerobiku. Právě pod tímto názvem hledejte letos záznam pořadu na Primě a to již tento pátek.


Miss aerobiku ČR 2007:
Sympatická Štírka z Pardubic Monika Horáková (23), která považuje za největší vynálezy internet, elektrický proud a mobilní telefon, nicméně doufá, že jednou bude moci za největší vynález označit lék proti rakovině.  

    

   

I. vicemiss aerobiku ČR 2007:
Blonďatá Panna Martina Želiborová (18) z Boršova nad Vltavou, která nejenže dokáže pochopit každou lidskou chybu, ale navíc říká, že chybami se člověk učí.

 


II. vicemiss aerobiku ČR 2007:
Býčice Zuzana Balcárková (25) z Karviné, která největší potěšení nalézá v aerobiku a tanci, kde v každé choreografii nechává kousek sebe sama.

  


Miss sympatie:
Aneta Kuklínková (18) z Blanska, která by chtěl být dobrým a poctivým člověkem. 

Fotogalerie z MISS AEROBIK 2007:

    

    

 

text: MM, foto: PM – 30. 09. 2007, 21.14:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist