Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Novinka Tchibo FOR BLACK ´N WHITE

Společnost Tchibo představuje novou kávu Tchibo FOR BLACK ´N WHITE, která nabízí stejně plnou, výraznou a vyváženou chuť ať je připravená jako černá, nebo s mlékem. Díky unikátnímu třikrát delšímu pražení rozvinou kávová zrna své silné aroma a plnou chuť, kterou vnímáte stejně intenzivně jak u černé kávy, tak po přidání mléka. Káva má nový chuťový profil, na kterém se podílí vyvážená směs vybraných zrn Arabica s jemnou kyselinkou a Robusta, jež je chuťově výraznější a dodává kávě u českých spotřebitelů tak oblíbenou zemitost a hořkou chuť.

Tchibo

Káva obsahuje až 800 aromatických látek, nicméně lidské smysly jich dokáží rozpoznat maximálně 30. A právě proces pomalého dlouhého pražení, který u naší novinky používáme, umožní kávovým zrnům rozvinout větší škálu aromat, a přichystat tak pro zákazníky o to zajímavější požitek z chuti i vůně,“ říká Dana Jindřichová, Category Food Manager společnosti Tchibo Praha.

Tchibo

Černá a bílá nikdy nevyjdou z módy a už vůbec ne v kombinaci s měděnými tóny. Tímto trendem jsme se proto také nechali inspirovat při nové kolekci Tchibo. Těšte se na módu, nábytek i doplňky a vylaďte se černo-bíle! Zahájení prodeje 10. srpna 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již 5. srpna.

Tchibo

 

05. 08. 2015, 16.23:08

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist