Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Nová TchiboCard přináší řadu výhod

Společnost Tchibo, kterou důvěrně znáte z našich stránek (viz např. testování výrobků TCHIBO), spouští pro své zákazníky nový věrnostní program s kartou TchiboCard. Karta bude poskytovat řadu výhod a za své nákupy v kamenných obchodech Tchibo i e-shopu www.tchibo.cz budou zákazníci získávat „Věrnostní zrnka“, která mohou měnit na rozmanité odměny ze stálé nabídky(káva, kávové kapsle, doplňky pro přípravu kávy, atd.)  Majitelé věrnostní TchiboCard budou navíc moci využívat speciální slevy či exkluzivní nabídky.

Nová TchiboCard přináší řadu výhod

Registrace je až do 30. 10. 2012 bezplatná a každá nová karta bude již „přednabitá“ 200 Věrnostními zrnky. Po tomto termínu bude karta zpoplatněna 200 Kč vstupního poplatku, ale noví členové zároveň dostanou kupóny na nákup v hodnotě 250 Kč. Registrační formuláře do věrnostního programu TchiboCard budou k dispozici ve všech kamenných obchodech Tchibo, elektronicky v e-shopu www.tchibo.cz či je možné se přihlásit prostřednictvím zákaznické linky TchiboCard 844 44 44 88 (tarif pro místní hovory) nebo zasláním přihlášky poštou.

P.S. Pokud jste ještě neobjevil/a kouzlo nakupování v obchodech TCHIBO, mohu vřele doporučit. Prodavačky jsou milé a ochotné, káva dobrá a zboží fajnové :-)

 

text: MM – 17. 09. 2012, 20.24:34

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist