Aerobic Casopisek.czVyletiky.czFitcentra.czAerobic.cz

čtenář nepřihlášen   přihlásit se   registrovat se   informace

RSS článků   RSS akcí

Vlastní vyhledávání

Články - archiv

Čtenářky Aerobic.cz testovaly výrobky Tchibo

Značku Tchibo má většina lidí spojenou s výbornou kávou, nicméně už řadu let se prosazuje na trhu také jako prodejce kvalitního spotřebního zboží. V duchu hesla Každý týden nový svět nabízí v týdenních cyklech ucelené tématické řady. A my jsme se rozhodli vyzkoušet ty, které jsou nám z hlediska profesního jaksi nejblíže. Cvičíme a následně pereme …

Sportovní podprsenka s funkčním vláknem CoolMax®

Nejvíce jsme se těšili samozřejmě na sportovní podprsenku. Každá žena ženských tvarů, která se pohybuje věnuje, ví, že dobrá sportovní podprsenka je doslova požehnání. A bohužel je také všeobecně známo, že kvalitní sportovní podprsenku je někdy docela problém sehnat. Těžko najít vysvětlení, ale možná prostě jen někdy návrháři podlehnou více módním trendům, než aby řešili praktičnost?

Veronika, 42 let

Mám velikost 80 C - a tak opravdu oceňuji u sportovní podprsenky vždy především praktičnost. Zmíněný výrobek splňuje po testování všechny moje požadavky: má široká a přitom  příjemně  netlačící polstrovaná ramínka (výrobce uvádí, že s měkkou silikonovou vložkou, takže to sem také píšu). Velmi oceňuji dobře udělaná posuvná ramínka (věřte, nebo ne, ale právě na posouvání ramínek se mnohdy u některých modelů zapomíná – a stejný problém mimochodem často řeším i u plavek). Mile mě překvapilo také trojřadé zapínání na háčky, které je perfektně usazeno v měkkém „obalu“, údajně se tomu říká provedení soft seal, tak to tady také prezentuji. A co bych podprsence vytkla? Zatím vůbec nic. Snad jen žádost na výrobce: kéž by byl i model v černé či jiné barvě. Každá víme, jak je sněhobílá náchylná k zaprání. Už mnohokrát jsem si kvůli chvilkové nepozornosti zabarvila bílé prádlo. Znáte to…

Poznámka redakce

Podprsenka obsahuje podle etikety vlákno CoolMax®, které prý odvádí tělesnou vlhkost směrem od pokožky a má zajistit, že tělesná teplota zůstává i při zvýšené tělesné námaze konstantní.

Tchibo

Taška na prádlo a dóza na prací prášek

Lenka, 35 let

Tak tomuto výrobku jsem se nejdřív trochu smála, ale po dvoutýdenní zkušenosti musím říct, že má něco do sebe. Vozím na trénink dvě děcka a sama také chodím do posilovny,  takže si dovedete představit, kolik zpoceného prádla si během dne pořídím. Dřív jsem  se vše snažila narvat do igelitových sáčků a doma pak zase přesypávala do umělohmotného koše, teď  jsem všechno prostě posbírala do tašky, kterou jde nahoře stáhnout šňůrkou, náklad hodila do kufru auta. Doma jsem  ji pouze otevřela a mohla se věnovat nejdřív jiným povinnostem bez obav, že ten poklad zapomenu někde založený v igelitce….  Tašku lze otírat vlhkým hadříkem a bez problémů ji složit a mít připravenou na příště. Neříkám, že bych bez ní nemohla existovat, ale proč si neulehčit život nějakou příjemnou vychytávkou, že? Palec nahoru.
Z dózy na prací prášek měla nejdřív radost hlavně moje nejmladší dcera, která si s ní hrála ve svém minisvětě s panenkami. Vypadá totiž – jak asi vidíte na fotce – jako model pračky. Až po několika dnech jsem ji přemluvila k tomu, že do krabice budeme odsypávat prášek z velkého balení. Jelikož máme pračku v koupelně, je to celkem příjemný pomocník, protože bezpečně ukryje dávku prášku na několik praní – už nemusím odbíhat k velkému pytli, který je jinak uložený mimo obytný prostor, aby nebyl prášek cítit… Uvidíme, jak mě to bude bavit přesypávat i dál, ale myslím, že ano. Je to roztomilá věcička. 

Tchibo

Pouzdro na praní podprsenek a síťky na praní

Dana, 29 let

Musím říct, že s praním si většinou hlavu nedělám. Jsem drsná. Do pračky házím i krajkové prádlo, kde je jasně uvedeno, že se má prát v ruce. Používám k tomu ochranné sáčky, které jsem si mimochodem cca před třemi roky pořídila také právě v prodejně Tchibo, ale je pravda, že podprsenky s vyztuženými košíčky a push-up podprsenky byly vždy problematické. Jednou mi takto vylezla kostice a málem zničila pračku (jak pravil opravář).  Teď tedy už používám své experimentální plastové pouzdro na praní podprsenek, které vypadá na první pohled spíš jako hlavolam. Podprsenku uložíte, zaklapnete a dáte do pračky. Výrobce uvádí, že je možné používat také v sušičce prádla. Přiznám se, že to jsem nevyzkoušela. Až tak drsná pradlena asi nejsem, podprsenku jsem si do sušičky neodvážila dát – kvůli teplotě. Věřím, že od ostatních nástrah by ji pouzdro ochránilo.
P.S. Jinak sáčky jsou výborná věci i na ponožky. Pokud vám pračka také stále žere ponožky, tak doporučuji :-)

Tchibo

Více informací na http://www.tchibo.cz.

 

27. 02. 2012, 18.20:12

 

reklama


Aerobic.cz na facebooku - od aerobiku přes jogu a pilates až po zumbu

TOPlist